Spa Egzotika


Aukso kaukės. Guanas. Juodųjų ikrų procedūros. Kaktusų procedūra. Gyvačių masažas. Maldyvų salos. Amketos pavyzdys. Anketos analizė. Apibendrinimas. Išvados. Literatūros sąršas.


Darbo tikslai – išanalizuoti ir aptarti SPA egzotikos rūšis, bei išanalizuoti ir apibendrinti gautos apklausos duomenis.

Japonijoje galite išbandyti ne tik aukso procedūrų, bet ir paukščių guano kaukių. Ypač giriamas kregždžių ir lakštingalų guanas. Guano procedūras Japonijoje ir Kinijoje - teikia prabangūs SPA paslaugų salonai Havajų salose. Klientai, kurie rizikuoja ant veido užsidėti paukščių išmatų, po procedūros pateikia puikių atsiliepimų: guanas nei spalva, nei kvapu neprimena išmatų – jei to nežinosite, tai ir neįtarsite. Teigiama jog veidas po procedūros tampa skaistesnis ir atrodo jauniau.

Kai kuriuose elitiniuose SPA centruose juodieji ikrai laikomi ne tik prabangiu užkandžiu. Be paskirties maistui, juodieji ikrai naudojami plaukų, veido, bei kūno procedūrose. Manoma jog šis, delikatesu laikomas produktas yra gyvybės šaltinis, bei turi neįtikėtinų galių. Kadangi kiekviename ikrelyje yra uzkoduota gyvybė, tikimąsi kad kad žmogus perimdamas ten slypinčios energijos galias, pasijaus energingesnis, įgaus pozityvumo, tikimąsi atjaunėti, sumažinti pigmentines dėmes bei raukšleles. Teigiama jog suaktyvinus šia energija ląstelių dauginimąsi, pagerėja plaukų augimas, bei odos atsinaujinimas, taip pat sustiprėja nagai. Ir iš tikrųjų dalis tiesos yra, kadangi pažvelgus į ikrų biocheminę sudėtį pamatysime, jog juose gausu baltymų ir omega riebalų, gausu mikro bei makroelementų, vitaminų. Kadangi prabangiose procedūrose naudojami tikri ikrai ir tik ikrai, daugelį gali erzinti jų kvapas, kadangi ne visiems žalios žuvies kvapas yra priimtinas.

  • Microsoft Word 493 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 15 puslapių (1289 žodžiai)
  • Kolegija
  • Eglė
  • Spa Egzotika
    10 - 7 balsai (-ų)
Spa Egzotika. (2016 m. Gegužės 16 d.). https://www.mokslobaze.lt/spa-egzotika.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 22 d. 13:12
×