Spa etiketas


Spa samprata. Diplominis darbas apie spa. Spa etiketas diplominis darbas.

Įvadas. Spa etiketo samprata. Spa darbuotojų elgesio normos. Spa klientų elgesio normos. Išvados. Naudota literatūra.

Daugeliui SPA etiketas asocijuojasi su taisyklėmis, kaip klientas turi elgtis ir ko gali tikėtis apsilankęs SPA centre. Tačiau iš tiesų sąvoka neapsiriboja vien tik kliento elgesio kodeksu. SPA etiketas taip pat nustatomas ir darbuotojams. Augant SPA rinkai, į sveikatingumo sritį ateina dirbti vis daugiau žmonių. Rizikos valdymo požiūriu yra labai svarbu numatyti gaires, ko vienas iš kito gali tikėtis SPA svečias ir SPA profesionalas. Taisyklės suteikia darbuotojų elgesiui kryptingumo, skatina profesionaliai teikti kokybiškas paslaugas, klientus aptarnauti aukščiausiu lygmeniu, įsisąmoninus aiškios ir suprantamos komunikacijos svarbą, konfidencialumą, privatumą ir SPA procedūrų atlikimą. Šios elgesio taisyklės taip pat nustato elgesio normas kolektyvo viduje, tarp kolegų. Tai užtikrina gerą atmosferą SPA centre bei komandinį darbą. Kiekvienas SPA centras etiketą apibrėžia pagal savo centro filosofiją, organizacinę kultūrą, vertybes, išskirtinumą, tačiau egzistuoja baziniai SPA etiketo principai, kuriuos šios srities specialistams ir klietams privalu gerai suprasti.

Dėmesys klientui. SPA priklauso svetingumo sektoriui, kur dėmesys klientui yra vienas iš kertinių aspektų, užtikrinančių sėkmingą centro veiklą. SPA centro darbuotojas turi sugebėti kiekvienam klientui skirti šimtą procentų dėmesio parodyti, kad nuoširdžiai juo rūpinasi ir suteikia spa paslaugas, kurios jam yra tikrai naudingos.

  • Etika Referatas
  • Microsoft Word 32 KB
  • 2012 m.
  • 9 puslapiai (1173 žodžiai)
  • Kolegija
  • Jurgita
  • Spa etiketas
    10 - 1 balsai (-ų)
Spa etiketas. (2012 m. Lapkričio 28 d.). https://www.mokslobaze.lt/spa-etiketas.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 18 d. 14:05
×