SPA manikiūras ir pedikiūras


Spa manikiūras ir pedikiūras. naudojimas, poveikis sveikatai. pavyzdžiai rinkoje. Darbo tikslas Išsiaiškinti SPA manikiūro ir pedikiūro naudojimą ir poveikį sveikatai. Kas yra spa? SPA – trijų. SPA manikiūras. SPA manikiūras daromas kasmetinėmis priemonėmis. Žodis manikiūras iš lotynų kalbos reiškia "Nagų priežiūra". SPA pedikiūras. Pėdos mirkomos  specialiame inde su aromaterapine druska ir specialiais perlais. Pėda- tai delnas ant kojos“- teigė 1906 m. SPA manikiūro ir pedikiūro poveikis sveikatai. Naudinga ne tik nagams, bet rankoms ir kojoms. Pilingas naudingas, nes yra nušveičiamos negyvos odos ląstelės ir mažinamos nuospaudos. SPA manikiūro ir pedikiūro indikacijos. Manikiūras ir pedikiūras atliekami tada. SPA manikiūro ir pedikiūro kontraindikacijos. Karpos Nagų grybelis Sunki psoriazė (nagų žvynelinė) Sunki egzema Patinimai Diabetas. Išvados. Manikiūras ir pedikiūras pagerina estetinę nagų išvaizdą.

Pėda- tai delnas ant kojos“- teigė 1906 m. Konradas Birkenštokas. Kojų paduose yra daug taškų, kurie tiesiogiai veikia nervų sistemą, bei visą organizmą.

Naudinga ne tik nagams, bet rankoms ir kojoms. Atliekamas masažas pagerina kraujotaką plaštakoje ir pėdoje. Rankų masažas lėtina, rankų senėjimą ir raukšlių atsiradimą.

Manikiūras ir pedikiūras atliekami tada, kai rankos ir pėdos yra ganėtinai tvarkingos, ir klientas nori tik atsipalaidavimo ir poilsio.

Manikiūras ir pedikiūras pagerina estetinę nagų išvaizdą. Kartu taikomos vaistažolių vonelės, pilingai ir kremai rankų bei kojų odą drėkina, maitina ir minkština. Masažuojant rankas ir kojas yra skatinama kraujotaka, ir sumažėja galūnių šalimas.

  • Kosmetologija Skaidrės
  • MS PowerPoint 499 KB
  • 2015 m.
  • Lietuvių
  • 13 puslapių (306 žodžiai)
  • Kolegija
  • Justina
  • SPA manikiūras ir pedikiūras
    10 - 4 balsai (-ų)
SPA manikiūras ir pedikiūras. (2015 m. Rugsėjo 26 d.). https://www.mokslobaze.lt/spa-manikiuras-ir-pedikiuras.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 23 d. 12:56
×