SPA manikiūras, naudojimas, poveikis sveikatai, sėkmingi pavyzdžiai


SPA manikiūras, naudojimas, poveikis sveikatai, sėkmingi pavyzdžiai. Tikslas Išsiaiškinti SPA manikiūro ypatybes. SPA manikiūro indikacijos. SPA mankiūro kontraindikacijos. Procedūros eiga. SPA manikiūro atlikimas. Priemonės procedūrai. SPA manikiūro naudojimas ir poveikis sveikatai. Sėkmingi pavyzdžiai. Literatūra.

SPA manikiūras, naudojimas, poveikis sveikatai, sėkmingi pavyzdžiai.

Uždaviniai: Aptarti indikacijas ir kontraindikacijas SPA manikiūrui. Išsiaiškinti SPA manikiūro eigą ir priemones. Išanalizuoti SPA manikiūro naudojimą ir poveikį svaikatai. Susipažinti su sėkmingais pavyzdžiais.

Kaulų lūžiai Nagų grybelis Paronichija (aptaka) Nauji randai Karpos Niežai arba niežulys erkutės Sunkus nagų atskyrimas (onicholize) Sunki egzema Sunki žvynelinė Sumušimai Patinimai Diabetas.

Rankų paruošimas. Klientei pasiūlome nusiplauti rankas. Apžiūrime ir įvertiname klientės rankas, kad nustatyti jų būklę (susirgimus, defektus ir kt.) Dezinfekvimas. Rankos yra dezinfekuojamos su “Cutasept” priemone skirta rankų dezinfekcijai. Lako nuvalymas. Vatos tamponėliu suvilgytu lako valikliu nuvalome seną nagų laką.

Nagų formos suteikimas. Sulyginame nagus iki norimo ilgio. Ilgis ir nagų forma visų nagų turi būti vienodi. Dilde suteikiame nagams formą. Dildinti reikia viena kryptimi nuo nago kampų link centro (t.y. iš išorės į vidų). Rankų mirkymas. Užtepamas odelių apie nagą minkštintojas. Rankos pamerkiamos į mirkymui paruoštą indą su druskomis arba specialia minkštinimo priemone (5min). Odelių atstumdymas. Po to ištraukti iš vandens po vieną dešinės rankos pirštą, nusausinti ir pradedant nuo mažojo piršto atliekame odelių atstumdymą medine apelsino lazdele. Užtepamas ir įmasažuojamas aliejus.

  • Kosmetologija Skaidrės
  • MS PowerPoint 1633 KB
  • 2014 m.
  • 17 puslapių (564 žodžiai)
  • SPA manikiūras, naudojimas, poveikis sveikatai, sėkmingi pavyzdžiai
    10 - 1 balsai (-ų)
SPA manikiūras, naudojimas, poveikis sveikatai, sėkmingi pavyzdžiai. (2014 m. Birželio 28 d.). https://www.mokslobaze.lt/spa-manikiuras-naudojimas-poveikis-sveikatai-sekmingi-pavyzdziai.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 22 d. 14:52
×