SPA paslaugų viešbučiuose ypatumai ir tendencijos


Įvadas. Spa paslaugos. Hidroterapija. Masažas. Viešbučių spa paslaugų palyginimas Lietuvoje ir užsienyje. SPA Lietuvoje. SPA vokietijoje. SPA Čekijoje. SPA Lenkijoje. Spa tendencijos Lietuvos ir užsienio viešbučiuose. SPA tendencijos Lietuvos viešbučiuose. SPA tendencijos Užsienio viešbučiuose. Išvados. Literatūros šaltiniai.


Viešbučiai turintys savo SPA sulaukia daugiau dėmesio. Pasaulyje įsivyravo tendencija, jog tie viešbučiai, kurie investuoja ne tik į paslaugų kokybę, interjerą bet ir į pramogas tokias kaip SPA , sulaukia didesnio lankytojų skaičiaus. Viena iš pagrindinių priežasčių, kodėl viešbučių savininkai vis labiau investuoja ir į SPA – tai didėjantis klientų poreikis atsipalaiduoti ir pailsėti, apsistojus viešbutyje naudojant SPA paslaugas. Žmonės atsirenka viešbučius ir lankosi viešbučiuose kuriuose, SPA paslaugų asortimentas yra platesnis ir SPA paslaugos yra kokybiškesnės.

• Vokietija pasižymi viešbučių kurie teikia SPA paslaugas gausa, čia yra daugiau kaip 300 SPA kurortų, SPA objektai siūlo ir gydomąsias, ir lepinamąsias bei grožio paslaugas.

Mūsų stilingas SPA viešbutis turi šiuolaikišką stilių ir patogumą visuose 427 kambariuose ir apartamentuose. Standartinės kambario patogumai yra nemokamas greitasis belaidis internetas, papildomi filmų kanalai ir kavos bei arbatos ruošimo galimybės. Mūsų restorane HEAT siūloma gardus etninės kilmės meniu, parodos virtuvę ir privatų valgomojo kompleksą, apsuptą nuostabiu kranto fone. Jei po dienos ieškote kavos ir pyrago ar skanių kokteilių, eikite į "Atrium" barą, esantį po "AquaDom".

Kai būsite pasiruošę tikrai atsipalaiduoti, "Heaven Spa & Fitness" laukia. Išlaikykite savo įprastą sporto salėje, paimkite baseiną ar pasimėgaukite darbo, apsipirkimo ar pažintinių dienų mūsų bio sauna ar Suomijos pirtimi metu. Dėl šiek tiek papildomo malonumo pasimėgaukite vienu iš mūsų SPA procedūrų.

Atkreipkite dėmesį į savo protą, kūną ir dvasią, kad atsipalaiduoti SPA procedūros ar gaivus plaustai viešbučio "Heaven Spa" ir treniruoklių centre. Atsipalaiduokite "bio" ar suomiškoje pirtyje. Saunos karštis atpalaiduoja kūną ir išvalo poras, o po to svečiai gali pasirinkti iš įvairių dušų, kad atvėstų. Taip pat rekomenduojama keisti karštą ir šaltą avalynę, kad padidėtų medžiagų apytaka. Viešbučio svečiai gali naudotis nemokama prieiga, įskaitant rankšluostį ir maudymosi batus.

Visą parą veikiantis treniruoklių salė su šiuolaikine įranga, įskaitant bėgimo takelius, treniruoklius, hantelių stalviršį, sienų barus, gimnastikos kilimėlius ir vandens talpyklas

Baseinas su priešsrovine sistema - 11 x 3,4 m, gylis 4,3 m / 28 ° C

• Palyginus Europos viešbučius nustatyta, kad SPA paslaugos yra būdingiausios 3-5 žvaigždučių viešbučiams.

  • Microsoft Word 34 KB
  • 2018 m.
  • Lietuvių
  • 12 puslapių (2438 žodžiai)
  • Kolegija
  • Andrius
  • SPA paslaugų viešbučiuose ypatumai ir tendencijos
    10 - 2 balsai (-ų)
SPA paslaugų viešbučiuose ypatumai ir tendencijos. (2018 m. Sausio 18 d.). https://www.mokslobaze.lt/spa-paslaugu-viesbuciuose-ypatumai-ir-tendencijos.html Peržiūrėta 2019 m. Liepos 19 d. 11:06
×
Užduokite klausimą bet kuria mokslo tema