SPA pirčių centras verslo planas


Spa centro verslo planas. Pirciu planai. Spa verslo planas. Pirties verslo planas. Pirciu verslo planas. Pirties planai. Verslo planas pirtis. Verslo planas spa centras. Spa reiksme. Pirciu verslas.

SPA verslo planas. Santrauka. Verslo aprašymas. Paslaugos aprašymas. Rinkodara. Rinkos apžvalga. Konkurencijos analizė. Rinkodaros planas. Spa verslo planas. Kainų strategija. Reklama ir rėmimas. Vieta. Veiklos skyrius. Patalpos ir įrengimai. Darbo jėga. Teisinė apsauga. Vadybos skyrius. Savininkai ir vadovybė. Rizikos įvertinimas. SPA verslo planas. Galimos problemos ir kliūtys. Problemų sprendimo alternatyvos. Finansų skyrius. Lėšos ir jų panaudojimas. Pelno ataskaita. Paskolų grąžinimas. Pinigų srautų ataskaita.

Žmogaus veikla ekonomikos sistemoje gali atsispindėti dvejopai: jis – savininkas arba samdomas darbuotojas. Manau, kad daugumai artimiau yra savarankiškas verslas. Bet kad idėja neliktų tik idėja, reikia realiai žvelgti į gyvenimą.

Šio projekto steigimo esmė – sukurti individualią įmonę. Tikslu – organizuoti ir plėtoti verslą bei siekti kuo didesnio pelno.

SPA verslo planas. Sukūrus šį verslo planą ir jį įgyvendinus klaipėdos mieste bus įkurta įi “žygio pirtys“ ir siūlys savo paslaugas klientams. Tai pirčių ir saunų centras, kuriame kiekvienas ras sau tinkantį ir patinkantį atsipalaidavimo būdą. Įgyvendinant projektą numatoma įsteigti šių rūšių pirčių paslaugas.

Įmonė rado patalpas, puikiai tinkančias šiam verslui ir jas pagal sutartį išsinuomojo neribotam laikui, už 5000 lt per mėnesį. „žygio pirtys“įmonė bus įkurta h. Manto gatvėje. Tai viena pagrindinių gatvių klaipėdoje. Pastatas stovi visai šalia kelio, todėl yra lengvai pasiekiamas ir surandamas. Prie pastato yra aikštelė automobiliams bei patogus privažiavimas. Taip pat šioje gatvėje yra dideli pėščiųjų srautai ir yra įsikūrusių daug įstaigu,todėl žmonės po darbo galės užsukti atsipalaiduoti mūsų centre ir jiems nereikės važiuoti iš miesto.

„žygio pirtys“ įmonės siūlomos paslaugos labai reikalingos daug dirbantiems žmonėms, kurie neturi laiko važinėti į atostogas, lepinti save grožio salonuose, o šiame centre per trumpą laiką jie galės palepinti savo kūną ir maloniai praleisti laiką, tuo pačiu pagerindami savo sveikatą.

Sena liaudies tradicija naudotis pirties gydomosiomis savybėmis gyva ir šiandien. Gausiai paprakaituoti ir padidinti medžiagų apykaitą naudinga visiems – dažnai pirtis vadinama sveikatos šaltiniu. Palaipsniui didinant šilumos intensyvumą, galima pagerinti organizmo termoreguliaciją.

Įmonėje dirbs keturi žmonės, dviejomis pamainomis. Darbuotojai bus lankę „pirties meistriškumo kursus“ ir masažo darymo kursus, todėl galės suteikti pakankamai informacijos klientams apie taisyklingą kaitinimąsi pirtyse,o taip pat apie kiekvienos pirties atskirai savybes ir daromą poveikį mūsų organizmui (kuo kuri pirtis naudinga).

Labai svarbi yra konkurencija, tačiau manoma, kad ji bus nedidelė. Įmonė apžvelgus savo konkurentus nustatė jų stipriąsias ir silpnąsias vietas, todėl pasinaudojant konkurentų trūkumais tikimasi sulaukti daug klientų ir teikiant aukštos kvalifikacijos paslaugas kasmet didinti jų skaičių, bei žinoma ir pardavimų apimtį.

  • Microsoft Word 49 KB
  • 2012 m.
  • 19 puslapių (4400 žodžiai)
  • Kolegija
  • Danas
  • SPA pirčių centras verslo planas
    8.5 - 2 balsai (-ų)
SPA pirčių centras verslo planas. (2012 m. Kovo 26 d.). https://www.mokslobaze.lt/spa-pirciu-centras-verslo-planas.html Peržiūrėta 2021 m. Kovo 05 d. 06:25
×
39 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo