SPA verslo planas (2)


Vadybos verslo planas.

SPA verslo planas.


Grožio centro UAB „Kostlita“ adresas: Vytauto pr., 47, Kaunas.

Personalas: direktorė, administratorė, buhalterė, kirpėjai – stilistai, kosmetologai – visažistai, kineziterapeutai, auklės.

Įstatinis kapitalas: 120 tūkst. litų (3 akcininkai po 40 000 lt)

3.Suteikti galimybę moterims, turinčioms mažylius atsipalaiduoti, kompetentingai auklei prižiūrint jų atžalas;

Kūno oda sudaro 90 % viso odos paviršiaus. Stresas, užterštumas, nejudrus gyvenimo būdas, hormonų pusiausvyros sutrikimai, nuolatinis kūno svorio kitimas, pernelyg stiprūs higienos produktai, mitybos įpročiai kenkia kūno odai ir formoms. Norint išsaugoti jauną kūną bei grakščias kūno linijas, moterys kūnui turi skirti nemažiau dėmesio ir priežiūros, nei veido odai. Tai gi mūsų grožio centro specialistai atliks šias procedūras:

Taip pat grožio centre bus naudojama ekologiškos kosmetikos linija „Handmade naturals“.

Numatoma steigti uždarąją akcinę bendrovę (UAB). Palyginimui, kodėl pasirinkta steigti Uždarąją akcinę bendrovę, pateikiama keturių juridinių statusų, tai yra Uždarosios akcinės bendrovės, Individualios įmonės, Mažosios bendrijos bei Ūkinės bendrijos analizė, kiekvieno statuso teigiamas ir neigiamas puses.

Norint pasitraukti iš verslo tai padaryti yra nesudėtinga, narys tiesiog atsiima savo įnašą ir pasitraukia iš bendrovės veiklos.

Grožio centrui pasirinktos patalpos Kauno miesto centre, nes tai patogi vieta klientams, taip pat taip jis bus labiau pastebimas, žinomas ir populiarus.

Visos patalpos, iš kurių renkamasi, yra Kauno centre, tik skirtingose gatvėse. Ši vieta patogiausia bet kokio Kauno rajono gyventojams.

Šios patalpos yra pačioje Kauno širdyje – Laisvės alėjoje. Šių patalpų plotas 633,38 m2. Patalpos yra išsidėsčiusios per du namo aukštus. Dėl didelio ploto ir įrengimo galimybių, čia galima būtų teikti daug paslaugų, liktų daug laisvos vietos poilsio zonoms. Mūrinis namas, autonominis šildymas, patalpos pilnai įrengtos, inžineriniai ir komunikaciniai tinklai. Kaina 2250000 Lt + PVM. Įmonė pasirinktų pirkti šias patalpas lizingu.

Šios patalpos taip pat įsikūrusios Kauno centre, Laisvės alėjoje. Šios patalpos gerokai mažesnės negu prieš tai minėtos, tai yra tik 80 m2 ploto, tačiau šios patalpos labiau tinkamos grožio salonui su vaikų kambariu. Čia tilptų apie 30 žmonių. Yra įrengta pirtis bei sūkurinė vonia. Patalpose sukurta jauki, prabangi atmosfera. parduodamos su didele dalimi baldų, bei įranga. Visai šalia Kauno Senamiestis, iki prekybos centro „Akropolis“ ar Kauno Žalgirio arenos – vos 10 min. Pėsčiomis, visai čia pat VDU, KTU, ISM universitetai, daug lankytinų ir kultūrinių objektų, Kauno valstybinis dramos teatras, Karo muziejus ir kt. Kaina: 320 000 Lt, kurią taip pat mokėtų lizingu.

Šios patalpos randasi Kauno centre, Vytauto prospekte. Jų plotas yra 136 m2. Vidiniame kieme yra įrengta nemokama automobilių stovėjimo aikštelė, kas būtų labai patogu klientams, kurie važinėja nuosavu transportu. Šios patalpos gali būti pritaikomos bet kokiai veiklai, taip pat ir grožio salonui „Koslita“. Šias patalpas nesunku rasti, jos labai matomoje vietoje, visi pravažiuojantieji Vytauto prospektu pastebėtų čia įsikūrusį saloną. Nuomos kaina 2 500 Lt per mėnesį.

Apsvarsčius visų patalpų pliusus ir minusus, patalpų vietos patogumą bei matomumą, įmonę nuspręsta steigti trečiose nurodytose patalpose, adresu Vytauto pr. 47. Ši vieta patogi dėl didelio žmonių srauto, tai užtikrina galimą susidomėjimą įmone, taip pat patalpų plotas yra tinkamiausias mūsų steigiamam grožio centrui.

Kaip pagrindinį veiksnį, lemiantį vartotojų paklausą, galėtume išskirti jų pajamas. Vartotojai pagal savo pajamas renkasi grožio paslaugų įmonę ir joje naudojamas medžiagas. Mažai uždirbantys, turi tenkintis paprastesnėmis medžiagomis ir paprastesniais pačiais centrais. Turtingesni renkasi geresnius grožio centrus - garsesniais pavadinimais, taip pat teikia pirmenybę brangesnėms, geresnės kokybės medžiagoms.

 • Vadyba Verslo planai
 • 2016 m.
 • Lietuvių
 • Simona
 • 59 puslapiai (9626 žodžiai)
 • Kolegija
 • Vadybos verslo planai
 • Microsoft Word 1601 KB
 • SPA verslo planas (2)
  10 - 5 balsai (-ų)
SPA verslo planas (2). (2016 m. Gegužės 27 d.). http://www.mokslobaze.lt/spa-verslo-planas-2.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 19 d. 02:32