Spagiriniai vaistai


Spagiriniai Vaistai. Spagiriniai vaistai –. Tai savarankiški ypatingi. Spagirinis preparatas gaminamas tik iš natūraliose augimvietėse augančių augalų. Spagirikos gamybos ciklas tęsiasi ne daugiau kaip 40-60 dienų. Juos gaminant nenaudojamos jokios papildomos cheminės medžiagos. Kadangi spagirika yra ypatingas preparatas. Vartojimo laikas Tinkamiausias spagirikos vartojimo laikas yra rytas ir pirmoji dienos pusė. Spagirika vartojama. Vienas iš spagirinių vaistų DepurVin. Didžiosios varnalėšos gali būti svarbios inkstų sveikatai palaikyti. GalegaVin Tai maisto papildas labai veiksmingas vaikams augimo fazėje. Tai natūralus junginys , kurio sudėtyje yra ožiarūčių. GlucoVin Maisto papildas iš augalų ekstraktų. BroncoVin Maisto papildas, lengvinantis kvėpavimą, reguliuoja fiziologines gleivių gamybos funkcijas. AllergVin 60CPR Dietinis papildas. Kitas unikalus preparatas Gesavit. Tinka esant priešvėžinei.

Tai savarankiški ypatingi preparatai, užimantys tarpinę vietą tarp fitopreaparatų. Tokį platų terapinio veikimo spektrą nulemia ypatingi spagirikos ruošimo metodai.

Spagirikos gamybos ciklas tęsiasi ne daugiau kaip 40-60 dienų, sunaudojant visą žaliavą. Netirpios dalys sudeginamos, vėliau (pelenai) sujungiamos ir išekstrakguotomis aktyviomis medžiagomis iš pradinio augalo.

Spagirika vartojama 15 – 20 min. prieš valgį, užgeriant tabletę vandeniu, o lašus praskiedžiant ¼ - ½ stiklinės negazuoto vandens. Alerginės reakcijos galimos tik tokiais atvejais, jei pacientai jautrūs kai kuriems augalams.

Didžiosios varnalėšos gali būti svarbios inkstų sveikatai palaikyti. Paprastieji šantrai gali būti svarbūs kepenų ir tulžies pūslės sveikatos palaikymui, pasižymi antioksidacinėmis savybėmis. Paprastieji raugerškiai, vaistiniai sarsapariliai bei geltonieji gencijonai gali būti svarbūs virškinimo funkcijos palaikymui. Trikerčiai žvaginiai gali būti svarbūs šlapimo takų sveikatai. Vaistiniai žvilbliarūčiai gali būti svarbūs kepenų sveikatai.

GalegaVin Tai maisto papildas labai veiksmingas vaikams augimo fazėje, padeda išvengti fizinio nuovargio ir streso. Taip pat natūraliai stimuliuoja apetitą .

Tai natūralus junginys , kurio sudėtyje yra ožiarūčių, pankolių, aviečių, eterinių aliejų anyžių ir apynių.

  • Medicina Skaidrės
  • MS PowerPoint 804 KB
  • 2016 m.
  • 21 puslapis (539 žodžiai)
  • Erika
  • Spagiriniai vaistai
    10 - 3 balsai (-ų)
Spagiriniai vaistai. (2015 m. Balandžio 29 d.). https://www.mokslobaze.lt/spagiriniai-vaistai.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 24 d. 22:02
×