Spalviniai žmogaus tipai


Įvadas. Rudens žmonių spalvinis tipas. Rudens spalvinio tipo žmonių pavyzdžiai. Makiažo spalvos rudens žmonių tipui. Pavasario žmonių spalvinis tipas. Pavasario spalvinio tipo žmonių pavyzdžiai. Makiažo spalvos pavasario žmonių tipui. Žiemos žmonių spalvinis tipas. Žiemos spalvinio tipo žmonių pavyzdžiai. Makiažo spalvos žiemos žmonių tipui. Vasaros žmonių spalvinis tipas. Vasaros spalvinio tipo žmonių pavyzdžiai. Makiažo spalvos vasaros žmonių tipui. Išvados. Naudota literatūra.


Žmogaus spalvinių tipų pagal metų laikus teorija išpopuliarėjo 1980 metais Karolės Džekson knygoje „Color me beautiful“. Tačiau pati spalvų teorija yra dar senesnė, kurios pradininkas Izaokas Niutonas, kuris XVII amžiuje sukūrė skritulinę spalvų diagramą. Toks dalykas, kaip žmogaus tipai pagal metų laikus, lietuvių kalba buvo aprašytas 2011 metų Ilonos Valantinaitės knygoje „Makiažo menas“. Ši teorija apie spalvinius žmogaus tipus atvėrė duris makiažo meistrams, kuri įnešė naujovių spalvų derinime.

Kiekvienas žmogus priklauso kažkuriam metų laikui. Tai galime nustatyti pažiūrėję į plaukų, akių ir odos spalvas, kurios bus šaltos arba šiltos, blankios arba kontrastingos. Paprasčiausias būdas, kaip nustatyti odos toną, tai pažiūrėti į vidinę riešo pusę ir ieškoti rausvos arba gelsvos spalvos. Oda šilta, jei riešas gelsvas, šalta – jei rausvas. Nustačius odos šiltumą ar šaltumą, toliau žiūrima į akių ir plaukų spalvas. Jei vis tiek neaišku, kuriam metų laikui priklauso žmogus, žiūrima į visumą ir sprendžiama, ar žmogus ryškus ir kontrastingas, ar šviesus ir blankus.

Darbo tikslas: Keturių metų laikų spalvinių žmogaus tipų ir jiems tinkančių makiažo spalvų analizė.

Auksiniai, žali, turkio, smėlio rudos, levandiniai, švelniai violetiniai, persikiniai, oranžiniai, karameliniai, lašišiniai, šilti geltoni, visi žali atspalviai, anyžių, šviesiai rožiniai, šviesiai alyviniai

Aprašę keturis žmogaus spalvinius tipus, išsiaiškinome, kas kiekvienam metų laikui būdingiausia, kokie bruožai priskiriami vienam ar kitam metų laikui. Supratome, kad kiekvienas žmogus tam tikru momentu gali būti priskirtas vienam iš metų laikų.

  • Kosmetologija Referatas
  • Microsoft Word 4172 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 17 puslapių (999 žodžiai)
  • Kolegija
  • Jurgita
  • Spalviniai žmogaus tipai
    10 - 3 balsai (-ų)
Spalviniai žmogaus tipai. (2017 m. Birželio 01 d.). https://www.mokslobaze.lt/spalviniai-zmogaus-tipai.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 20 d. 23:47
×