Spalvinis tipas pagal metų laikus


Spalviniai zmogaus tipai pagal metu laikus. Zmogaus spalvinis tipas. Metu laiku tipas. Zmogaus tipas pagal metu laikus.

Kosmetologijos referatas. Įvadas. Šaltos ir šiltos spalvos. Mano spalvinis tipas. Metų laikų teorija. Šiltas pavasaris. Šiltas ruduo. Šalta vasara. Šalta žiema. Išvados. Literatūra.


Kiekvienas žmogus gali prisitaikyti bet kurią spalvą, bet, žinoma, ne visus atspalvius, o tik konkrečiam spalviniam tipui tinkamus.

Spalvinis žmogaus tipas nustatomas pagal žmogaus: odos spalvą, akis ir plaukus. Visi spalvų atspalviai yra skirstomi į šiltuosius ir šaltuosius, kurie dar skirstomi į kontrastinį ir nekontrastinį arba ryškų ir neryškų. Šiltos spalvos yra raudona, orandžinė, geltona ir jų deriniai. Šios spalvos simbolizuoja aktyvumą, energiją ir gyvybinę jėgą. Šaltos spalvos – žydra, žaliai mėlyna, mėlynai raudona, rožinė ir jų deriniai.

Tikslas: nusakyti žmogaus tipus pagal metų laikus.

Jei odos spalvinis tipas - žiemos, specialistai teigia, kad man labai pasisekė - šviesiai porceliano spalvos odai tobulai tinka juoda spalva. Tuomet oda atrodo ne blyški, o spindinti. Taip pat dera visos ledinės ir ryškios spalvos. Žiemos tipo saulė "neima", todėl ilgai būnant saulėje ne paruduojama, o nudegama. Žiemos mergaičių akys tamsios - žalios, rudos pilkos. Taigi vadovaudamasi šių ir daug kitų kriterijų nustačiau, kad ko gero priklausau žiemos tipui.

Akių spalva: švari mėlyna, vandens, žalia, gintaro, šviesiai ruda, auksinės rudos, lino.

Šiam tipui makiažas turi būti labai švelnus – netinka labai ryškios ir gyvos spalvos, nes suteikia vulgarumo ir dirbtinumo.

Makiažas turi būti labai subtilus, lengvai pabrėžiantis natūralią, permatomą odą.

Makiažo pagrindas – lengvos tekstūros, švelnaus, šviesiai smėlinio ar gelsvo atspalvio. Visiškai netinka melsvai rožinio tono odos dažai.

Šešėliai – žalios liepos, obuolio, prinokusio banano geltonumo, švelnios smėlio ir abrikoso spalvos.

Lūpos – lašišų, koralų arba raudonojo apelsino spalvos, vėžio raudonumo.

Skaistalai – šilti lašišiniai.

Akių spalva: šilta ruda, turkio, žalios su gintaro taškeliais, žalios, nefritinės, vandens.

Šį tipą lengviausia išskiri. Oda ir plaukai visada šilto atspalvio. Oda šviesi, gali būti legvo dramblio kaulo arba gelsvo atspalvio, linkusi į ryškius rusvus apgamus bei strazdanas. Plaukams būdingos ryškios, sodrios spalvos su auksiniu atspalviu. Akys dažnai išraiškingos: gintarinės, riešutinės, turkio spalvos, turkio mėlio, žalios, gelsvai žalios. Daugelio akių rainelėse yra aukso spalvos taškų. Antakiai turi tą patį atspalvį kaip ir plaukai nebent skiriasi vienu atspalviu. Lūpos – ryškiai raudonos, vyšninės.

Kartais be makiažo rudens tipo moterys atrodo ganėtinai blyškiai. Tačiau makiažą turėtų naudoti taip pat labai saikingai.

 • Kosmetologija Referatai
 • 2015 m.
 • Lietuvių
 • Ieva
 • 13 puslapių (2349 žodžiai)
 • Kolegija
 • Kosmetologijos referatai
 • Microsoft Word 164 KB
 • Spalvinis tipas pagal metų laikus
  10 - 8 balsai (-ų)
Spalvinis tipas pagal metų laikus. (2015 m. Gegužės 16 d.). http://www.mokslobaze.lt/spalvinis-tipas-pagal-metu-laikus.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 20 d. 05:32