Spalvinis žmogaus tipas pagal metų laikus


Spalvinis žmogaus tipas pagal metų laikus.

Pirmiausia nuo ko turime pradėti, tai išsiaiškinti, kokiam spalviniam tipui jūs priklausote. Žmogaus spalviniai tipai yra keturi, kurie labai taikliai susiejami su keturiais metų laikais – pavasariu, vasara, rudeniu bei žiema. Šiems spalviniams tipams yra priskiriamos spalvos, kurios būdingos keturiems metų laikams. Kad geriau suprastumėte, kokios spalvos vyrauja kiekviename iš metų laikų, pabandykite užsimerkti ir įsivaizduoti. Vasara ir žiema yra priskiriami kaip šaltų spalvų sezonai, o pavasaris ir ruduo – šiltų spalvų. Taip ir žmogus savo išvaizdoje turi daugiau šaltų arba šiltų atspalvių. Tad nustatant savo spalvinį tipą reikia suprasti, kokių tonų turite daugiau šiltų ar šaltų. Iš pradžių suprasti ir analizuoti spalvas nėra taip paprasta, todėl visada patartina pasitarti su kažkuo iš šalies ar kitas žmogus yra tokios pačios nuomonės kaip ir jūs.

Užsienio literatūroje gausu patarimų ir nuorodų, kaip teisingai pasirinkti spalvas, tačiau Lietuvoje spalvų analizė ir spalvų derinimas, susiję su įvaizdžiu, nėra tokios populiarios ir viešai eskaluojamos temos arba šį darbą atlieka įvaizdžio kūrimo profesionalai, kurių paslaugų įkainiai nėra lengvai „įkandami“ kiekvienam žmogui.

Darbo tikslas – atskleisti spalvinius žmogaus tipus.

Darbo uždaviniai:

Išnagrinėti vasaros, pavasario, rudens ir žiemos spalvinius žmogaus tipus.

Vasaros tipui plaukų atspalviai varijuoja nuo šviesiai rudos iki tamsiai rudos, tačiau ne juodos. Oda daugiausiai smėlio atspalvių, o akys gali būti mėlynos, žalios, tačiau turinčios daug pilko atspalvio.

  • Microsoft Word 1209 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 9 puslapiai (1338 žodžiai)
  • Sima
  • Spalvinis žmogaus tipas pagal metų laikus
    8 - 1 balsai (-ų)
Spalvinis žmogaus tipas pagal metų laikus. (2016 m. Sausio 02 d.). https://www.mokslobaze.lt/spalvinis-zmogaus-tipas-pagal-metu-laikus.html Peržiūrėta 2019 m. Gruodžio 15 d. 07:26
×
Nežinai kaip atlikti užduotį? Klausk!