Spalvoti pamatai


Spalvoti pamatai. Tinkuoti ir dažyti. Pamatų apdaila –. Pamato paskirtis – būti tvirtu namo konstrukcijų pagrindu. Mozaikinis tinkas – ne tik estetika Pamatas ar cokolis – tai ta pastato dalis. Drėgmė – pamatų. Tai reiškia. „Ceresit CT 710“ Tai stilizuotas dekoratyvinis granito struktūros tinkas. Išvados Mozaikinis dekoratyvinis tinkas  - įvairių spalvų, vidinių ir išorinių sienų.


Tinkuoti ir dažyti namų pamatai ar cokoliai dažniausiai panašūs vieni į kitus – skiriasi tik spalvos. Retsykiais jų apdaila paįvairinama tinku su „akmenukų“ ar raižyta faktūra. Vis dėlto, jei toks sprendimas jūsų netenkina, galite rinktis tinkus, sukuriančius mozaikos efektą.

Pamatų apdaila – paskutinis štrichas, kuris nieko nereiškia, jei pamatai netvirti, šlampantys, neapšiltinti. Prasto pagrindo neišgelbės, o klaidų nepaslėps ir juo labiau neištaisys net ir pati įspūdingiausia apdaila. Todėl pamatų ar cokolio apdailai labai svarbu visa ko pradžia.

Pamato paskirtis – būti tvirtu namo konstrukcijų pagrindu. Todėl pirmiausia būtina užtikrinti, kad pamatų betonas būtų tvirtas, nesutrūkęs, neįskilęs, armatūra nepažeista. Jei yra pažeidimų, reikia imtis betono remonto: nuvalyti pagrindą ir užpildyti įtrūkius, nuo rūdžių apsaugoti atvirą armatūrą, jei reikia – įtvirtinti naują armatūros strypą, specialiais mišiniais užpildyti betono ertmes. Jei pamatas tvirtas, galima imtis apsaugos nuo drėgmės – tam galima naudoti cementinę hidroizoliacinę mastiką, besikristalizuojančią sandarinamąją dangą, bituminę-kaučiukinę teptinę hidroizoliaciją arba savaime limpančią bituminę plėvelę.

Drėgmė – pamatų sveikatos priešas Pamatams ir cokoliams labai svarbi tinko savybė – atsparumas drėgmei: ne tik lietui, bet ir tirpstančiam sniegui ar prie pamato ant žemės susikaupusiam dideliam vandens kiekiui, taip pat maža įgertis.

  • Statyba Skaidrės
  • MS PowerPoint 1781 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 18 puslapių (758 žodžiai)
  • Monika
  • Spalvoti pamatai
    10 - 5 balsai (-ų)
Spalvoti pamatai. (2016 m. Balandžio 25 d.). https://www.mokslobaze.lt/spalvoti-pamatai.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 25 d. 12:14
×