Spalvų ir šviesos terapija su psichikos sutrikimus turinčiais asmenimis


Spalvų ir šviesos terapija su psichikos sutrikimus turinčiais asmenimis. Lietuvoje spalvų ir šviesos terapiją galima laikyti netradicinėmis sveikatos ir gyvenimo kokybės gerinimo priemonėmis. Graikiškas žodis terãpija. Yra pagrįstų įrodymų, kad šviesos terapija yra efektyvus papildomas. Šviesos terapija naudinga gerai savijautai stiprina imunitetą. Spalvų terapija.  Spalva yra virpesys ir natūralus gydymo būdas. Spalvos veikia nuotaką. Svarbiausiai – pats kūrybinis procesas. Terapija suteikia galimybę neverbalinei komunikacijai su kitu žmogumi- tai yra labai svarbu žmonėms. Spalvų ir šviesos terapija gali būti taikoma ambulatorinėmis ir stacionarinėmis sąlygomis. Https//centrasudumbara. wordpress. com/spalvu-terapija/ http//psichikossveikatoscentras.


Spalvų ir šviesos terapija su psichikos sutrikimus turinčiais asmenimis.

Lietuvoje spalvų ir šviesos terapiją galima laikyti netradicinėmis sveikatos ir gyvenimo kokybės gerinimo priemonėmis; Lietuvoje visuomenės sveikatos rodikliai nuolat blogėja, todėl sveikatos sutrikimams šalinti, kūrybinėms galioms plėtoti ir ugdyti yra taikomas meno terapijos metodas, tame tarpe ir spalvų ir šviesos terapija.

Yra pagrįstų įrodymų, kad šviesos terapija yra efektyvus papildomas, kartu su antidepresantais skiriamas, nesezonine depresija sergančių pacientų gydymo metodas;.

Šviesos terapija naudinga gerai savijautai: stiprina imunitetą; gerina nuotaiką, padeda nuo depresijos; gerina miegą; padeda atsipalaiduoti, mažina stresą.

Spalvos veikia nuotaką, sveikatą, mokymąsi; Taip pat spalvos , naudojamos tikslingoje relaksacijoje, veikia fiziologinį, emocinį, protinį, vaizduotės ir savirealizacijos asmenybės lygius;.

  • Sociologija Skaidrės
  • MS PowerPoint 137 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 11 puslapių (336 žodžiai)
  • Kolegija
  • Sandra
  • Spalvų ir šviesos terapija su psichikos sutrikimus turinčiais asmenimis
    10 - 1 balsai (-ų)
Spalvų ir šviesos terapija su psichikos sutrikimus turinčiais asmenimis. (2016 m. Rugpjūčio 28 d.). https://www.mokslobaze.lt/spalvu-ir-sviesos-terapija-su-psichikos-sutrikimus-turinciais-asmenimis.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 24 d. 11:49
×