Spausdinimo ir kopijavimo įmonė


Techninė užduotis. Santrauka. Įvadas. Projektavimas. Idėjos paieška. Sąvokos, raktiniai žodžiai. Analogai, jų vaizdai, analizė. Kuriamo gaminio grafinis vaizdas/ schema. Paslaugos kūrimo etapai. Pasirinktos darbo priemonės, medžiagos/ ištekliai. Technologiniai procesai ir rezultatai. Konkurentų teikiamų paslaugų ir kainų analizė. Teikiamos paslaugos kaina. Ssgg analizė. Pest analizė. Anketinė apklausa ir jos analizė. Verslo organizavimas. Paslaugų teikimo aprašas. Vietos analizė. Prekės pristatymas. Patalpos ir įranga. Valdymas ir organizacinė struktūra. Darbuotojai ir jų algos. Darbų saugos reikalavimai. Finansai. Reklama ir jos išlaidos. Pajamos , išlaidos ir veiklos rezultatai. Pajamos. Išlaidos. Veiklos rezultatai. Išvados. Informaciniai šaltiniai. Priedai.

Analizuoja ir vertina analogus, pateikia ne mažiau kaip dvi projektines idėjas, išskiria ir pagrindžia geriausią idėją.

1. Raktinių žodžių paieška ir jų panaudojimas tikslingai renkant informaciją pasirinkta tema. 2. Verslo plano rašymo principai spaudos leidiniuose ir interneto informaciniuose šaltiniuose. 3. Verslo planų pavyzdžiai.

Konsultavimo etapai: 1. BD techninė užduotis. 2. BD atlikimo plano projektas. 3. Technologijų mokyklinio brandos egzamino informacijos šaltinių analizė ir apibendrinimas. 4. Medžiagos ir darbo priemonės paslaugai kurti. 5. Technologiniai procesai - verslo plano rašymo ypatumai (-1-3). 6. Technologiniai procesai - verslo plano rašymo ypatumai (4-7). 7. Technologijų mokyklinio brandos egzamino darbo išvados. 8. Technologijų mokyklinio brandos egzamino darbo aprašas. 9. Technologijų mokyklinio brandos egzamino darbo pristatymas.

Darbo užduoties tikslas: sukurti verslo planą įmonei įsteigti. Atlikus SSGG, PEST ir įvairių verslo planų analizę buvo nuspręsta kurti įmonė, teikiančią spausdinimo ir kopijavimo paslaugas įmonė .

Personalas renkamas labai atidžiai, nes nuo jo priklauso įmonės ateities sėkmė.

Veiklą žadama pradėti 2015 metų gale , kuomet parduotuvė bus pilnai įrengta ir pasiruošusi darbui.

Pirmaisiais metais pagrindinis įmonės tikslas yra įsitvirtinti rinkoje, įgyjant kiek galima daugiau pastovių klientų, siekti geresnio įmonės vardo Lietuvoje ir žinomą už jos ribų. Antrais ir trečiais metais bus siekiama plėsti savo paslaugų asortimentą ir tapti nepriklausomais nuo kreditorių.

Temos aktualumas: Šių dienų pati opiausia pasaulyje gvildenama globalizacijos problema. Labai svarbu tausoti gamtą , tai pat ir mūsų įmonėje ji bus tausojama, nes dauguma medžiagų, kurias naudosime bus perdirbtos. Taip pat plėtosime antrinių žaliavų panaudojimų galimybes, skatinant atnaujinti klientų seną garderobą norimais užrašais ar logotipais.

Tikslas: Įkurti pelningą smulkaus verslo įmonę, kuri būtų naudinga tiek klientui, tiek šios paslaugos tiekėjui.

Idėja kurti šį verslą kilo išanalizavus šios paslaugos rinką. Spausdinimas ir kopijavimas turi didelę paklausą jaunų bei vyresnio amžiaus žmonių tarpe, nes tobulėjant švietimui vis daugiau žmonių naudojasi šiomis paslaugomis. Buvo išanalizuoti įvairūs šaltiniai, konkurentų verslo planai, jų teikiamų paslaugų ir kainų asortimentas.

Taikymas – mokinio gebėjimas apibendrinti, parinkti, derinti, perkelti, klasifikuoti žinias atliekant techninę užduotį.

Įmonės teikiamų paslaugų siūlomas asortimentas labai platus, jos spektras prasideda nuo šios paslaugos (nespalvoto kopijavimo ) iki (planšetų spausdinimo)

Jų privalumai tai kad dirbą visa parą 24 valandas per dieną ir suteikia labai daug nuolaidu su įvairiom kortelėm

Labai mažas paslaugu pasirinkimas ne taip kaip kituose spausdino ir kopijavimo įmonėse

Paslaugą bus galima teikti tik tuomet, kai bus supirkta visa reikiama įranga, įdarbinti darbuotojai ir susimokėti mokesčiai už įmones veiklą . Pirmiausia privalėsime paruošti patalas ir supirkti visą reikiamą įrangą. Sekantis etapas: atrinkti personalą ir ji apmokyti darbui , tai pat išaiškinti saugaus darbo taisykles.

Dabartiniai konkurentai turi labai daug įvairių paslaugu kurias pritraukia klientus , jie teikia daugybe paslaugu vieno pobūdžio produktui, taip sumažina savo klientų auditorijąMano įmonėje klientai galės atsinešti savo senus rūbus ir ant jų įspausdinsime norimą logotipą, taip atsinaujinant savo seną rūbą ir taipogi nereikės jo išmesti, taipogi suteikia galimybę įsigyti prekę pigiau nei pas konkurentus . Tačiau, konkurentai būtų pranašesni populiarumu, negu ši visiškai nauja įmonė.

Prekių kainos Spausdinimas 0,05Eur

Įrašimo 12,67Eur.

Įmonė įvertinusi paklausą, konkurentų prekių kainas, laikosi rinkos kainų , tai pat kaikada suteikianti tam tikras nuolaidas kuruos bus mažesnes nei konkurentu ,kad galėtų pritraukti kuo daugiau klientu taip išsilaikanti šioje rinkoje ir nepatiriant nuostoliu.Ateityje kainos bus keičiamos tai pat bus pridėtą ir daugiau paslaugu . Akcijos pirmais metais bus mažos , nes pirmais metasi planuojamas ir mažas pelnas todėl norėdami išsilaikyti rinkodaroje

teks apsiriboti ir žemomis akcijomis.

Atlikus SSGG analizę, matyti, kad įmonė turėtų išnaudoti stipriąsias puses, jas akcentuoti, mažinti silpnybių skaičių, vengti grėsmių ir pasinaudoti galimybėmis

PEST analizė- tai išorinės aplinkos veiksnių įvertinimas. Išorinė aplinka apibrėžiama kaip visi už organizacijos ribų esantis elementai  nuo kurių priklauso jos veikla.

  • Verslas Kursinis darbas
  • Microsoft Word 164 KB
  • 2015 m.
  • Lietuvių
  • 33 puslapiai (4120 žodžiai)
  • Universitetas
  • Mantas
  • Spausdinimo ir kopijavimo įmonė
    10 - 2 balsai (-ų)
Spausdinimo ir kopijavimo įmonė. (2015 m. Gegužės 26 d.). https://www.mokslobaze.lt/spausdinimo-ir-kopijavimo-imone.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 18 d. 21:40
×