Spausdintuvai


Spausdintuvai referatas. Plaktukiniai spausdintuvai. Spausdintuvas referatas. Spausdintuvai. referatas. Referatas apie spausdintuvus. Kaip veikia terminiai spausdintuvas. Terminiai spausdintuvai.

Adatiniai spausdintuvai. Plaktukiniai spausdintuvai. Rašaliniai spausdintuvai. Terminiai spausdintuvai. Lazeriniai spausdintuvai. Etikečių spausdintuvai. Dar vienas labai populiarus informacijos išvedimo įrenginys yra spausdintuvas (printer). Šie visų matyti įrenginiai prie kompiuterio yra jungiami per lygiagretųjį (lpt) ar universąlųjį (usb) prievadą, dabar dažnai turi vidinę atmintį. Labiausiai vartotojus dominančios spausdintuvų charakteristikos - jų skiriamoji raiška bei greitis. Patys lėčiausi, triukšmingiausi, prasčiausios skiriamosios gebos yra adatiniai (matriciniai) spausdintuvai. Šio tipo spausdintuvai mušančiomis adatėlėmis perkelia juostelės dažus ant popieriaus. Ko gero vienintelis jų privalumas - ekonomiškumas, tačiau spalvotai šie spausdintuvai spausdint negali. Šiuo metu labiausiai paplitę rašaliniai spausdintuvai gali spausdinti tiek juodai, tiek spalvotai. Jais vaizdas sudaromas iš mažyčių rašalo lašelių, kuriuos purškia slankiojanti popieriumi spausdintuvo galvutė. Šie spausdintuvai yra gana pigūs ir turi tendenciją pigti, tačiau jų naudojamos medžiagos pigumu nepasižymi, nors kitą vertus, palyginus rašalinių ir lazerinių spausdintuvų medžiagų kainas, pastarieji pasirodo daug brangesni. Lazerinių spausdintuvų veikimo principas beveik toks pats, kaip ir kopijavimo aparato, tad labai gilintis į jį neverta. Didžiausias šių spausdintuvų privalumas - greitis, tačiau reikia pažymėti, kad beveik visi lazeriniai spausdintuvai spausdina tik nespalvotai. Spausdinantys spalvotai eiliniam vartotojui yra per brangūs, be to, veikia panašiu principu kaip terminai spausdintuvai (spausdinamą vaizdą termine galvute išgarinant dažus ant specialaus popieriaus).

- Brother's naujas M-4318 yra daugiafunkcijinis duomenų spausdintuvas reikliam vartotojui. Spaudinantis 800 ženklų per sek., jis yra pats greičiausias savo klasės spausdintuvas. M-4318 gali veikti 10 000 valandų be jokių problemų, o greitis ir patikimumas tėra dalis visų šio spausdintuvo privalumų.

- Žinybinės darbo grupės dirba sudėtingose pritaikymo aplinkose, reikalaujančiose patikimumo ir lankstumo grafiniu požiūriu, nedideliems kompiuteriams.

- Didelis spausdinimo greitis, popieriaus tvarkymo ir laikymo visapusiškumas. 9 residentiniai NLQ šriftų komplektai plius visos svarbiausios emuliacijos, viengubo ar dvigubo lapo padavimo pasirinkimas daro šį spausdintuvą pačiu patraukliausiu žinybinio spausdinimo šaltiniu.

- Naudojamos TZ serijos juostelės (6 mm, 12 mm, 18 mm, 24 mm ir 36 mm)

- Spausdina iki 7 eilučių ant 36 mm juostelės

- Spausdina 8 ženklų dydžius, 3 ženklų pločius ir 14 šrifto tipus

- 32 x 112 taškų WYSIWYG displėjus

EPSON LX 300+* Spartus ir patvarus „Epson" 9 adatų siauro formato spausdintuvas * Apdoroja formas iki 5 lapų (1 originalas + 4 kopijos)* Spausdinimo sparta -- 337 simboliai per sekundę (12cpi didelės spartos juodraštiniu režimu) * Parankus popieriaus padavimas iš viršaus, apačios ir galo * 8 integruoti brūkšninio kodo šriftai* Lygiagrečioji ir nuoseklioji sąsaja standartiniame komplekte * Yra „Microsoft Windows 3.1x", „Windows 95/98/2000" ir „Windows NT 3.5x/4.0" spausdintuvo tvarkyklės Spausdintuvas "LX-300+" pasižymi ne tik didele 337 cps (simbolių per sekundę) sparta spausdinant juodarštiniu režimu (12 cpi), bet ir patobulintomis popieriaus valdymo galimybėmis -- trimis popieriaus padavimo vietomis ir padavimo veleno stūmimo ar traukimo padėtimis. Atsirado popieriaus padavimas iš apačios -- tada popierius padavimo metu mažiau lenkiamas ir galima lengvai spausdinti ant storo popieriaus bei etikečių. Tai, kad „LX-300+" gali spausdinti originalą ir keturias kopijas, rodo, kad jis tinka įvairiausiems spausdinimo sprendimams, pradedant nuo prekybos vietų ir baigiant bankais; šias sritis paprastai užėmę aukštesnės klasės įtaisai. Lyginant su ankstesniais žemesniosios klasės adatiniais spausdintuvais, smarkiai padidintas "LX-300+" patikimumas bei atsparumas, taip pat gerokai sumažintas elektros energijos eikvojimas. Kad spausdintuvo prijungimas būtų parankesnis, įdiegtos nuoseklioji ir lygiagrečioji sąsajos. „LX-300+" spausdintuvui galima įsigyti papildomus komponentus spalviniam spausdinimui, o popierių valdyti dar parankiau naudojant papildomą ruloninio popieriaus laikiklį, 50 lakštų vienatūrį popieriaus tiektuvą ir traukiantį padavimo veleną.

Dažanti juostelė (juoda) #8750: ~3 mln. simbolių Dažanti juostelė(spalvota) S015073: ~1 mln.Juodų, ~0.7 mln. C/M, ~0.5 mln. Y simbolių

· Spausdinimo greitis 10 puslapių per minutę.· Skiriamoji geba 1200 dpi· 2Mb atmintis (išplėtimas iki 13 Mb)· Tinka PC ir Mac kompiuteriams· Papildoma A4 formato kasetė· Lygiagreti ir USB jungtys Naujas lazerinis spausdintuvas EPL-5800L idealus spausdintuvas tinkantis ir PC Mac kompiuteriams, spausdindamas dideliu greičiu iki 10ppm. Šis spausdintuvas spausdina puikia 1200 dpi skiriamąja geba, o MicroGray 1200 funkcija dar labiau pagerina spausdinamų plonų linijų bei smulkaus teksto kokybę. Pirmą atspausdintą A4 formato lapą jau galite laikyti po 18 sekundžių. Jeigu spausdinate daug lapų iš karto, spausdintuvas pasiekia 10 puslapių per minutę greitį. EPSON EPL-5800L yra greitas ir paprastai valdomas, todėl galite juo pasikliauti savo biure ar namuose.

  • Microsoft Word 74 KB
  • 2016 m.
  • 11 puslapių (2809 žodžiai)
  • Universitetas
  • Regimantas
  • Spausdintuvai
    10 - 1 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Spausdintuvai. (2010 m. Kovo 03 d.). https://www.mokslobaze.lt/spausdintuvai.html Peržiūrėta 2021 m. Balandžio 18 d. 23:04
Peržiūrėti darbą
×
40 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo