Specialybės įgūdžių gerinimas mažmenine prekyba užsiimančioje įmonėje


Įvadas. Įmonės “Marko Verslas” įkūrimas ir jos veiklos pristatymas. Darbų sauga. Įmonės verslo aplinkos įvertinimas. Įmonės įrengimas ir apipavidalinimas. Rinkos tyrimo organizavimas. Įmonės komercinė veikla. Įmonės rėmimo politika. Įmonės kainų politika. Įmonės paslaugų politika. Įmonės buhalterinė apskaita ir finansų valdymas. Išvados ir siūlymai. Literatūra ir šaltiniai. Priedai.


Praktika įmonėje yra svarbi jauno specialisto rengimo dalis. Praktikos yra neatsiejama studijų programos dalis, apjungianti išmoktų teorinių žinių taikymą praktinėse situacijose, kurių metu studentai pagal specialybę dirba praktikos įmonėse, prižiūrint patyrusiems specialistams. Praktikos metu studento žinios patikrinamos, pritaikomos bei tobulinamos praktinėje profesinėje veikloje. Praktikų organizavimas vyksta sklandžiai ir jos vykdomos pagal aukštosios mokyklos iš anksto parengtas praktikų programas. Praktikos trukmė – 2 savaitės, atsiskaitymo forma – praktikos ataskaitos parengimas.Šioje praktikoje aš išmokau įvertinti verslo kūrimo galimybes ir perspektyvas.Išanalizavau verslo įmonės vystymo privalumus ir trūkumus. Susipažinau su darbų saugos reikalavimus bei jų laikiausi eksploatuojant įrenginius įmonėje. Sugebu analizuoti procesus, vykstančius verslo įmonėje, įvertinti verslo įmonės konkurencinę aplinką, atrinkti būtiniausią informaciją, reikalingą įmonės veiklos vykdymui, ekonominei analizei atlikti ir valdymo sprendimams priimti. Sugebu analizuoti įmonėje vykstančius procesus, pasirinkti rinkos tyrimų metodus ir atlikti rinkos tyrimus ir daug daugiau.

Darbo tikslas: susipažinti su mokomąja įmonės “Marko Verslas” veikla, įsisavinti, kaip įmonėje atliekami įvairūs darbai, suvokti valdymo, planavimo, organizavimo ypatumus.

Įmonėja „Marko Verslas“ darbdavys instruktuoja darbuotojus ir moko juos saugiai dirbti kontroliuoja kaip jie laikosi saugos darbe reikalavimų, aprūpina darbuotojus saugiomis darbo priemonėmis, įrengimais, organizuoja medicinines paslaugas, sudaro normalų darbo ir poilsio režimą, nustatyta tvarka apdraudžia darbuotojus nuo nelaimingu atsitikimu darbe ir profesiniu ligų, tvirtina saugos darbe ir pareigines funkcijas. Jis neskiria darbuotoju dirbti tol, kol jie neinstruktuoti apie saugius darbo būdus.

Įmonė geografiškai įsikūrusi labai patogiai. 5 m nutolusi nuo pagrindinio įėjimo i kolegiją, todėl tik įėjus yra aiškiai matoma. Dėl šios pačios priežasties studentai ir kolegijos darbuotojai lengvai ir be kliūčių gali apsipirkinėti įmonėje. Erdvi įmonės parduotuvė puikiai sutalpina visus klijentus, jie jaučiasi patogiai ir maloniai.Įmonė taip pat neturi konkurencijos, pačioje kolegijoje, artimiausias konkurentas yra uz 500 m, nuo kolegijos pastato kas iš esmės nesukele didelio konkurencingumo.

Įmonėsdvi išorinės pusės yra stiklinės, dėl šios priežasties klientai mato įmonę visu grožiu. Vidaus interjeras yra šiolaikiškas ir modernus, pritaikytas ir išnaudojamas kiekvienas kvadratis centimetras.Įmonę sudaro vienas bendras kabinetas, kuriame dirba darbuotojai. Vidūje, yra vienas visiškai naujas spausdintuvas, 2 stacionarūs kompiuteriai, vienas kasos aparatas, kasa, šildytuvas taip pat yra drabužių pakaba. Kiekvienas darbuotojas prižiūri savo darbo vietą atskirai.Tvarką ir švarą vidūje, kiekvieną dieną, padeda išlaikyti valytoje.

Tyrimai yra svarbūs naudingos informacijos surinkimui ir išvadų atlikimui. 2017 metų, vieną savaitę, apklausinėjome žmones internetinėmis ir popierinėmis anketomis visoje Marijampolės kolegijoje ir rinkome informaciją apie įmonę “Marko Verslas” ir jos atliekamą veiklą. Pagal Panioto formulę -

  • Vadyba Praktikos ataskaita
  • Microsoft Word 373 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 18 puslapių (2680 žodžiai)
  • Kolegija
  • Zydrunas
  • Specialybės įgūdžių gerinimas mažmenine prekyba užsiimančioje įmonėje
    10 - 2 balsai (-ų)
Specialybės įgūdžių gerinimas mažmenine prekyba užsiimančioje įmonėje. (2017 m. Rugsėjo 22 d.). https://www.mokslobaze.lt/specialybes-igudziu-gerinimas-mazmenine-prekyba-uzsiimancioje-imoneje.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 21 d. 20:52
×