Specialybės įgūdžių praktika


Specialybės įgūdžių praktika iii Uab “ aviaEuropa “ ataskaita. Įmonės tikslas. Uab “ AVIAEuropa “ valdymo struktūra padalinių funkcijos darbuotojų veiklos. Komunikacijos procesas darbo komandoje ir su klientais. Darbuotojai – svarbi organizacijos įvaizdžio detalė. Darbo aplinka. Darbas komandoje. Vidinė komunikacija. Klientų analizė. Uab „ aviaEuropa “ marketingo veikla. Teikiamų paslaugų vertinimas. Rėmimo veiksmų ir priemonių vertinimas. Konkurentų vertinimas. Uab „ aviaEuropa “ problemos. Individuali užduotis. Išvados ir pasiūlymai. Informacijos šaltiniai.

Įmonės tikslas - suteikti keliaujantiems žmonėms po Europą visas galimas oro uostų paslaugas.

UAB „AVIAEUROPA“ vykdomos veiklos:

Kelionių organizavimas ir automobilių nuoma yra pagrindinės UAB „AVIAEUROPA“ veiklos, automobilių plovimas – papildoma veikla. Pagrindinės įmonės veiklos atitinka jos deklaruojamą veiklos statusą, suteikti žmonėms visas galimas oro uostų paslaugas. Tačiau automobilių nuoma yra labai svarbi kelionių grandis. Automobilių nuomos punktai įsikūrę Kauno Tarptautiniame ir Vilniuje, Vilniaus Tarptautiniame Oro Uoste.UAB „AVIAEUROPA“ gali pasiūlyti automobilius išsinuomoti mažiausiomis kainomis oro uoste, be jokių papildomų mokesčių, klaidinančių keleivius. Pastoviems klientams, įmonėms bei ilgalaikėms nuomos sutartims taikomos nuolaidas.

UAB „AVIAEUROPA“ gyvuoja dar tik 7 metus, kolektyvas taip pat nėra gausus, tik 7 asmenys, tačiau tai netrukdo kokybiškai vykdyti savo veiklą ir įsiklausyti į kiekvieno kliento pageidavimus.

UAB“AVIAEUROPA“ valdymo struktūra; padalinių funkcijos; darbuotojų veiklos

Ofiso darbuotojas Kauno „Akropolyje“, prekybos ir pramogų centre yra atsakingas už šias paslaugas:

Ofiso darbuotojai Kauno ir Vilniaus oro uostuose ir konsultantai telefonu yra atsakingi už šias paslaugas:

Ofiso darbuotojai ir konsultantai telefonu rūpinasi individualių ir ne tik kelionių sudarymu bei jų organizavimu, tvarko reklaminę medžiagą, pildo kelionių sutartis, sveikatos draudimų polisus, užsakinėja avia bilietus, užsakinėja transportą, muziejus, viešbučius, gidus turistinėms grupėms, teikia įvairią informaciją susijusią su įmonės veikla telefonu ir elektroniniu paštu ir t.t. Visa likusia UAB „AVIAEUROPA“ veikla rūpinasi įmonės direktorius - planuoja, koordinuoja ir kontroliuoja įmonės veiklą. Jis rūpinasi administracine veikla, darbuotojų priėmimu bei atleidimu, tvarka ir sauga darbo vietose; yra atsakingas už tvarkingą bei teisingą buhalterinę apskaitą, taip pat už finansinių ataskaitų rengimą; išnuomojamus automobilius (jeigu yra pageidavimas) pats pristato į susitartą vietą.

Iš pateiktos organizacinės struktūros matome, jog darbuotojų nėra daug. Direktorius valdo visą pagrindinę veiklą ir skirtingų pareigybių po jo nėra, taigi aktyviai yra skatinami asmeniniai pardavimai, kurie prisideda prie darbuotojo atlyginimo.

Organizacinė struktūra yra tinkama dar neilgai gyvuojančiai UAB „AVIAEUROPA“ siekiant įgyvendinti savo strateginius tikslus, nes pats direktorius tiesiogiai rūpinasi visa įmonės veikla ir koordinuoja kiekvieną darbuotoją individualiai.

Pats komunikacijos procesas darbo komandoje prasideda nuo planavimo. Planavimas – tai valinga veikla, kai numatomas tikslas ar tikslai, apibrėžiamos priemonės ir būdai jiems pasiekti. UAB „AVIAEUROPA“ planavimo funkcijas atlieka įmonės direktorius. Planavimas prasideda nuo situacijos įvertinimo, alternatyvų išaiškinimo, toliau seka alternatyvų įvertinimas ir sprendimo priėmimas. Darbo atmosfera ir santykiai tarp darbuotojų yra šilti. Direktoriaus visus sprendimus priima tik pasitaręs su savo darbuotojais. Į šį kolektyvą įsilieti nebuvo sunku. Visi darbuotojai laikosi darbo tvarkos taisyklių.

  • Turizmas Praktikos ataskaita
  • Microsoft Word 54 KB
  • 2015 m.
  • 16 puslapių (2739 žodžiai)
  • Kolegija
  • Reda
  • Specialybės įgūdžių praktika
    10 - 8 balsai (-ų)
Specialybės įgūdžių praktika. (2015 m. Kovo 09 d.). https://www.mokslobaze.lt/specialybes-igudziu-praktika.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 20 d. 01:59
×