Specialybės kalbos kultūros klaidų taisymas


Specialybės kalbos kultūros. Klaidų taisymas. Įvadas. Pasaulyje yra apie. Koks būtų optimaliausias sprendimas renkantis už tokią kainą? Koks būtų optimaliausias sprendimas renkantis už tokią kainą? Instrumentai ir testeriai. Instrumentai ir matuokliai. Klaidų taisymas vilniaussrv. Lt. Naujas Uab "Vilniaus srv " ofisas. Klaidų taisymas cosmastatyba. Lt. Smart Web“  demo versija suteikia puikią galimybę kiekvienam vartotojui pabūti kūrėju. Visais klausimais kreipkitės pas direktorių. Visais klausimais kreipkitės į direktorių. Todėl tikslingiau yra būti atsargesniu. Todėl tikslingiau yra būti atsargesniam. Kursorius parodo, kur bus vieta. Žymeklis parodo, kur bus vieta. Jėgos automatiniai išjungėjai "LEGRAND". Jėgos automatiniai išjungikliai "LEGRAND". Patikslinti, ar prekė šiuo metu yra pardavime. Patikslinti, ar prekė šiuo metu yra parduodamos. Išvados. Interneto svetainėse buvo rastos morfologijos.

Smart Web“  demo versija suteikia puikią galimybę kiekvienam vartotojui pabūti kūrėju.

SmartWeb“  demonstracinė versija suteikia puikią galimybę kiekvienam vartotojui pabūti kūrėju.

Daiktavardžiai, žymintys įrankius su priesagomis –ėjas nevartojami.

Patikslinti, ar prekė šiuo metu yra pardavime.

Interneto svetainėse buvo rastos morfologijos, leksikos ir sintaksės klaidos, kurias ištaisėme bei parašėme taisykles, kuriomis naudojomės. Saugokime ir branginkime savo kalbą, nevartokime barbarizmų, svetimybių. Manau, kas nors galėtų tik dažniau ir daugiau paaiškinti kokioje nors televizijos laidoje kaip taisyti dažniausiai daromas klaidas, įvairius kompiuterinius terminus. Klaidų būtų vartojama tikrai mažiau. Būkime lietuviais ir kalbėkim Lietuviškai.

  • Lietuvių kalba Skaidrės
  • MS PowerPoint 5636 KB
  • 2016 m.
  • 12 puslapių (291 žodžiai)
  • Maikas
  • Specialybės kalbos kultūros klaidų taisymas
    10 - 7 balsai (-ų)
Specialybės kalbos kultūros klaidų taisymas. (2014 m. Gruodžio 10 d.). https://www.mokslobaze.lt/specialybes-kalbos-kulturos-klaidu-taisymas.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 23 d. 13:22
×