Specialybės kalbos kultūros savarankiškas darbas


Asmeninė informacija. Darbas, dėl kurio kreipiamasi. Pareigos. Pageidaujamas darbas. Pageidaujamos studijos. Darbo patirtis. Išsilavinimas ir kvalifikacija. Supratimas. Kalbėjimas. Rašymas. Klausymas. Skaitymas. Bendravimas žodžiu. Informacijos pateikimas žodžiu.


Mūsų tarpe atsiranda(=Pas mūsų yra) keistuoliai, kurie ir žiemos metu vaikšto basomis (=be batų).

Skolą pasistengsiu tau grąžinti mėnesio bėgyje(=viduryje).

Jei pirksite daugiau kaip šimto(=šimtą) vienetų mokėsite pigiau.

Tau reikės parašyti ataskaitą už praėjusius metus (=preitus metus)

Mes atsiliekame nuo Europos Sąjungos technologijose ir našumose (=tecnologiju ir našume)

Daugelyje atvejų (=dažniausia)brangesnes prekes galima pirkti ant išsimokiejimo(=išsimokėtinai).

Lietuvai norint įsisavinti (įisigyti )šias lėšas, reikia labai kruopščiai ir atsakingai parengtų projektų(=parengti projektus).

Mane sudomino minėtas pasiūlymas, nes tai yra galimybė dirbti darbuotojų saugos ir sveikatos srityje ir pritaikyti savo turimas žinias einant darbų saugos skyriaus viršininko pareigas.

Šiuo metu mokausi Žemaitijos kolegijoje, pirmame studijų kurse. Studijuoju dieniniame skyriuje, studijas planuoju baigti 2018 m. gegužio mėn., įgysiu Agroverslų technologijų bakalauro laipsnį. Studijų programa, kurioje mokausi, glaudžiai susijusi su darbu praktik. Esu įgijęs visus pagrindus kaip reikia atlikti darbuotojų saugos ir sveikatos įmonėje vertinimą, kokius dokumentus reikia analizuoti ir kaip juos interpretuoti. Baigiamieji darbai, tiek bakalauro, buvo atlikti darbų saugos kryptyje.

Pripažindamas praktikos stoką šioms pareigoms neabejoju, kad mano žinios, įgūdžiai bei asmeninės savybės, tokios kaip iniciatyvumas, komunikabilumas, sugebėjimas greitai įsisavinti žinias, atsakingumas, darbštumas gali būti sėkmingai panaudotos tokioje įmonėje siekiant jos tikslų įgyvendinimo. Pareigas galiu pradėti eiti, bet kuriuo metu.

  • Lietuvių kalba Savarankiškas darbas
  • Microsoft Word 36 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 7 puslapiai (851 žodžiai)
  • Kolegija
  • Tomas
  • Specialybės kalbos kultūros savarankiškas darbas
    10 - 8 balsai (-ų)
Specialybės kalbos kultūros savarankiškas darbas. (2016 m. Balandžio 27 d.). https://www.mokslobaze.lt/specialybes-kalbos-kulturos-savarankiskas-darbas.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 24 d. 14:30
×