Spektaklio analizė „Bernardos Albos namai“


Spektakliu analizes. Bernardos kalbos namai recenzija. Bernardos albos namai ištrauka. Spektaklio analize 2013. Spektaklio recenzija. Planas spektaklio analizei. Bernardos+albos+namai+tekstas. Bernardos albos namai knyga. "kalbos namai" analize. Bernaldos albos namai.

Spektaklio analizė „Bernardos Albos namai“. Po savo antrojo vyro mirties, valdinga Bernarda Alba nustato aštuonerių metų gedulo laikotarpį savo ūkyje, nes tokia šeimos tradicija. Bernarda turi penkias dukteris, kurių amžius maždaug nuo 20 iki 39 metų, kurias ji nenumaldomai kontroliuoja ir draudžia bet kokius santykius su vyrais. Angustias, vyriausia duktė, paveldėjo didelę sumą pinigų iš savo tėvo, Bernardos pirmo vyro.

Spektaklis „Bernardos Albos namai“ paliko tikrai gerą įspūdį, sužavėjo mane, kadangi man patinka stebėti dramas, kaip viskas rutuliuojasi ir pasiekia kulminaciją, šiuo atveju, su liūdna pabaiga. Kiekvienas personažas puikiai įsikūnijo į savo vaidmenį, veikėjo charakterį. Išties, sumaniai panaudotos baltos paklodės nuo šeimos vakarienės iki lauko aplinkai atskleisti, pajausti kaip keičiasi erdvės. Būtų buvę tikrai efektyviau, jei ant scenos būtų buvę sienų imitacijos, na bet vaidino tik mėgėjai, ne profesionalai.

  • Lietuvių kalba Analizė
  • Microsoft Word 68 KB
  • 2012 m.
  • 5 puslapiai (742 žodžiai)
  • Marija
  • Spektaklio analizė „Bernardos Albos namai“
    10 - 1 balsai (-ų)
Spektaklio analizė „Bernardos Albos namai“. (2012 m. Gruodžio 28 d.). https://www.mokslobaze.lt/spektaklio-analize-bernardos-albos-namai.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 22 d. 07:22
×