Spektaklio recenzija Akmenų pelenai


Akmenu pelenai recenzija. Kokie charakteriai buvo sukurti spektaklyje. Akmenu pelenai spektaklis. Kaip spektaklio plastinis (judesinis) sprendimas. Akmenu pelenai knyga.

Spektaklis: „akmenų pelenai“. Įvadas. Spektaklio analizė. Kur kada koks režisierius ir kokia trupė sukūrė jūsų pasirinktą spektaklį? Apibūdinkite ankstesnę režisieriaus kūrybą ir atskleiskite spektaklio gimimo kūrybines aplinkybes. Koks dramaturgas, kada parašė pjesę, pagal kurią sukurtas spektaklis? Apibūdinkite dramą. Koks spektaklio režisūrinis sumanymas? Kaip buvo interpretuotas dramos tekstas spektaklyje? Kokie charakteriai buvo sukurti spektaklyje? Apibūdinkite esmines spektaklio simbolines ar metaforines mizanscenas. Kuo spektaklio scenografija papildė režisūrinį spektaklio sprendimą? Kaip spektaklio muzika papildė spektaklio režisūrinį sprendimą? Kuo ir kaip spektaklio plastinis (judesinis) sprendimas papildė spektaklio režisūrinį sprendimą? Išvados. Literatūros ir šaltinių sąrašas.

Daniel Danis drama spektaklyje interpretuojama taip lyg tai nebūtų iš anksto sukurta istorija, atrodo taip lyg personažai čia ir dabar pasakoja savo gyvenimą iš šalies, atrodo lyg laikas sustoja. Personažai vienas po kito pasakoja savo gyvenimo istorijas taip mėgindami išsivalyti savo sielas , numesdami akmenis nuo savo širdies.Spektaklis, net ir su tokiais poetiniais monologais, netampa banalus, žiūrint jį į galvą nelenda panašios meilės istorijos, nes režisierius labai daug įvykių palieka žiūrovo vaizduotei. Kai veikėjai pasakoja apie įvykį, žiūrovai vaizduotėje kuria sau atpažįstamas aplinkybes bei mato paprastus žmones – taip pati istorija tampa intymi ir žiūrovą paveikia asmeniškai.

  • Menai Recenzija
  • Microsoft Word 29 KB
  • 2013 m.
  • 8 puslapiai (1627 žodžiai)
  • Universitetas
  • A
  • Spektaklio recenzija Akmenų pelenai
    10 - 3 balsai (-ų)
Spektaklio recenzija Akmenų pelenai. (2013 m. Balandžio 01 d.). https://www.mokslobaze.lt/spektaklio-recenzija-akmenu-pelenai.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 24 d. 16:20
×