Spektaklio Recenzija „Darius ir Girėnas per Atlantą skrido“ (režisierius Kostas Smoriginas)


Darius ir girenas spektaklis nuomone. Vaidinimas darius ir girenas.

Spektaklio „Darius ir Girėnas per Atlantą skrido“ (režisierius Kostas Smoriginas) Recenzija. Literatūra ir šaltiniai.

Pasirinkau Kosto Smorigino režisuotą spektaklį „Darius ir Girėnas per Atlantą skrido“, nes tai paskutinis spektaklis, kuriame teko lankytis. Šia recenzija noriu įrodyti, kad tai ne tik komedijinis spektaklis kaip daugelis manė, kad būtent toks jis ir bus, bet tai netgi labiau patriotinės reikšmės vaidinimas. Kadangi šis spektaklis dar visai naujas, nes jo premjera Kaune buvo kovo 6 dieną, tai dar ir nėra labai kuo remtis. Todėl aš galiu pasiremti tik žmonių nuomonėmis ir straipsniais iš dienraščių.

Spektaklio dramaturgas Sigitas Parulskis, apibūdinamas kaip nepaprastai talentingas, dirba su įvairiais Lietuvos teatrais, kaip „Oskaro Koršunovo“ teatru, Valstybiniu Jaunimo teatru, Lietuvos nacionaliniu dramos teatru ir kitais. Ši pjesė dar visai nesenai parašyta, nes kaip jau buvo minėta, premjera įvyko tik šiaip metais. Kaip jau irgi esu minėjusi pjesė yra apie garsiausius Lietuvos lakūnus S. Darių ir S. Girėną. Pasakojama kas vyko tuo metu kai jie pakyla nuo Niujorko žemė ir sprenda virš Atlanto vandenyno.

Spektaklio „Darius ir Girėnas per Atlantą skrido“ režisūrinis sumanymas yra parodyti žiūrovams, kad Lietuvos didvyriai buvo lygiai tokie patys parasti žmonės kaip kiekvienas iš mūsų ir, kad viską lemia noras siekti kažko nepasiekiamo ir tikėjimas, kad tu gali tai pasiekti. S. Darius ir S. Girėnas yra paprasti vyrai. Jie nėra abejingi moterų viliojimo pinklėms, jie yra emocingi: pyktis, pavydas, nerimas, laimė, visą tai atskleidžia šio spektaklio režisūrinis sumanymas.

  • Teatras Recenzija
  • Microsoft Word 13 KB
  • 2015 m.
  • Lietuvių
  • 4 puslapiai (923 žodžiai)
  • Milita
  • Spektaklio Recenzija „Darius ir Girėnas per Atlantą skrido“ (režisierius Kostas Smoriginas)
    10 - 2 balsai (-ų)
Spektaklio Recenzija „Darius ir Girėnas per Atlantą skrido“ (režisierius Kostas Smoriginas). (2015 m. Lapkričio 06 d.). https://www.mokslobaze.lt/spektaklio-recenzija-darius-ir-girenas-per-atlanta-skrido-rezisierius-kostas-smoriginas.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 24 d. 04:36
×