Spektaklio recenzija pagal Putino Altorių šešėly


Spektaklis altorių šešėly santrauka. Altoriu sesely spektaklio recenzija. Altoriu sesely spektaklis analize.

„Knygos teatro“ kūrybinei grupei puikiai pavyko perteikti be galo jautrią ir prieštaringą meilės istoriją, išsaugant jos autentiškumą ir savitumą. Nors psichologinis, autobiografinis romanas „Altorių šešėly“ šiemet švenčia savo 80-ąjį jubiliejų, tačiau jame gvildenamos temos aktualumo nepraranda iki šių dienų. Jausmų uraganai, blaškymasis tarp dviejų moterų, gyvenimo prasmės paieškos – visa tai žiūrovai gali išvysti Sauliaus Vosyliaus režisuotame spektaklyje pagal autobiografinio romano „Altorių šešėly“ trečiąją dalį, pavadintą „Išsivadavimu“.

Subtilius ir prieštaringus veikėjų charakterius atskleidžia trys talentingi, aukštą meninį lygį demonstruojantys „Knygos teatro“ aktoriai. Liudo Vasario jaunystės simpatiją Liuciją Glaudžiuvienę įkūnija Viktorija Kuodytė, nuoširdžiosios pianistės Auksės Gražulytės vaidmenį kuria Redita Dominaitytė, na, o Liudo Vasario prototipo imasi Raimondas Paškevičius. Išsaugodami V.Mykolaičio- Putino kalbos unikalumą ir grožį, šie trys aktoriai subtiliai įkūnija ne tik savo personažus, bet ir patį romano autorių.

  • Microsoft Word 16 KB
  • 2014 m.
  • 2 puslapiai (470 žodžiai)
  • Greta
  • Spektaklio recenzija pagal Putino Altorių šešėly
    10 - 2 balsai (-ų)
Spektaklio recenzija pagal Putino Altorių šešėly. (2014 m. Balandžio 08 d.). https://www.mokslobaze.lt/spektaklio-recenzija-pagal-putino-altoriu-sesely.html Peržiūrėta 2018 m. Liepos 19 d. 14:36
×