Spencer Johnson knygos „Kas paėmė mano sūrį“ recenzija


Spencer Johnson knygos „Kas paėmė mano sūrį“ recenzija.


Knyga prasideda kai susitinka keletas buvusiu klasės draugų ir pradeda kalbėtis apie tai kaip kam sekasi. Vienas jų prisimena istorija kurią kažkada išgirdo ir papasakoja ją . Išgirdę šią istorija visi buvę klasiokai iš to pasijuokė ir pritaikę ją sau iš to pasimokė.

Aš manu knygos pagrindinė mintis buvo ,kad niekada nereikia užsistovėti vienoje vietoje ,visada reikia eiti toliau ir siekti daugiau . Viskas aplinkui palaipsniui keičiasi tai ir pačiam reikia kartu keistis . Visam tam reikia nugalėti savo baimes ir įsitikinimus.

Viskas prasideda kai vieną saulėtą sekmadienio popietę Čikagoje susitiko keletas gerų buvusios klasės draugų papietauti. Pietaudami jie pasakojosi apie savo gyvenimą ir kaip kam sekasi. Vienas jų prisiminė vieną istoriją kurią kažkada išgirdo ir kuri labai jam padėjo. Visi labai susidomėjo ir paprašė jo ją papasakoti. Nieko nelaukdamas jis tai ir padarė.

Taigi išgirdę šį pasakojimą visi buvę klasiokai jį aptarė ir pritaikė sau. Jie sugebėjo pasimokyti iš šito pamokančio pasakojimo ir iškėlė sau tikslą pagal save.

Trys pagrindiniai dalykai, kurie jums buvo didžiausias atradimas perskaičius knygą. Kodėl?

Perskaičius knyga pirmiausia knyga mane labai įtraukė ir buvo įdomu ją skaityti ,visu antra šią istorija sugebėjau pritaikyti ir sau ,buvau labiau panaši į veikėja Ai ,tačiau vis norėdavau kažką savyje pakeisti ,bet vis surasdavau visokių pasiteisinimų ,tad ši istorija pastūmėjo mane veikti čia ir nedelsiant.

  • Microsoft Word 15 KB
  • 2019 m.
  • Lietuvių
  • 3 puslapiai (871 žodžiai)
  • Kolegija
  • Miglė
  • Spencer Johnson knygos „Kas paėmė mano sūrį“ recenzija
    10 - 2 balsai (-ų)
Spencer Johnson knygos „Kas paėmė mano sūrį“ recenzija. (2019 m. Spalio 30 d.). https://www.mokslobaze.lt/spencer-johnson-knygos-kas-paeme-mano-suri-recenzija.html Peržiūrėta 2020 m. Rugpjūčio 14 d. 22:44
×
129 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo