Sportas ir mankšta skaidrės


Sportas sveikata skaidres. Pratimai visam kunui. Sportas skaidres. Rytine manksta namuose. Sporto programa skaidres. Rytinės mankstos skaidres. Presentacija apie sporta ir sveikata. Skaidres apie sporta ir sveikata. Poverpoint referatas sportas. Sportas sveikatos skaidres.

Sportas ir mankšta. Pasaulyje kuriame gyvename yra begalė sporto kategorijų. Krepšinis. Futbolas. Tinklinis. Lauko tenisas. Stalo tenisas. Dviračių sportas. Virvės traukimas. Gimnastika. Ledo ritulys. Alpinizmas. Beisbolas. Golfas. Ne visiems lemta atstovauti šių kategorijų sporto rūšims. Judėjimo stoka. Sporto klubus. Sportuoti galima ir namų sąlygomis. Rytą reikėtu pradėti rytine mankšta! Rytinė mankšta išjudina medžiagų apykaitą. Daugiau energijos. Padeda nugalėti nutukimą ir palaikyti tinkamą kūno masę. Reguliuoja apetitą. Rytinė mankšta gerina miego kokybę. Kaip pradėti rytinę mankštą? Rytiniai pratimai visam kūnui.
  • MS PowerPoint 2358 KB
  • 2013 m.
  • 34 puslapiai
  • Inesa
  • Sportas ir mankšta skaidrės
    10 - 1 balsai (-ų)
Sportas ir mankšta skaidrės. (2013 m. Vasario 01 d.). https://www.mokslobaze.lt/sportas-ir-manksta-skaidres.html Peržiūrėta 2020 m. Balandžio 06 d. 14:50
×
24 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo