Sportas ir šiuolaikiniai mediatizacijos procesai: Sočio olimpinių žaidynių reprezentacijos ir jų aspektų analizė


Santrauka. Įvadas. Sporto komunikacija ir jos transformacijos. Sportas kaip socialinis institutas. Šiuolaikinės medijos, mediatizacijos užuomazgos ir atvejų analizė. Sporto mediatizacija ir jos žingsniai. Poveikis ir įtaka auditorijoms. Pasitelkus literatūros analizę ir teorinę medžiagą, buvo suformuluotostokiosdabartinės sporto reprezentaciją medijose kuriančiostemos. Praktiniai sporto mediatizacijos aspektų analizės žingsniai. Analizuojamų portalų ir tekstų atranka. Straipsnių pavyzdžiai. Sočio olimpinių žaidynių reprezentacijos ir jų aspektai. Žmonių teisės. Ekonominis aspektas. Saugumas. Sporto tematika. Politika. Išvados.

Būtina išskirti, kad sporto mediatizacija aspektai negali būti atsieti nuo konkretaus konteksto. Literatūros analizės dalyje iškeltos sporto reprezentacijos ir mediatizacijos bruožai skiriasi nuo tų kurie varijavo Sočio olimpinėse žaidynėse. 2014 metų olimpinės žaidynės ir jų dalyviai buvo įtakojami vietinių Rusijos vertybių, socialinės aplinkos, politinių vėjų, bei įstatymų. Rusijoje rengiamoje olimpiadoje iškilo tam tikros su šalies kontekstu susijusios temos, bei savitas sporto instituto įrėminimas. Tuo tarpu prieš tai vykusiose Londono ar Pekino olimpiadose buvo aktualios kitos temos.

  • Microsoft Word 369 KB
  • 2014 m.
  • 55 puslapiai (17632 žodžiai)
  • Universitetas
  • Veronika
  • Sportas ir šiuolaikiniai mediatizacijos procesai: Sočio olimpinių žaidynių reprezentacijos ir jų aspektų analizė
    10 - 8 balsai (-ų)
Sportas ir šiuolaikiniai mediatizacijos procesai: Sočio olimpinių žaidynių reprezentacijos ir jų aspektų analizė. (2014 m. Gruodžio 08 d.). https://www.mokslobaze.lt/sportas-ir-siuolaikiniai-mediatizacijos-procesai-socio-olimpiniu-zaidyniu-reprezentacijos-ir-ju-aspektu-analize.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 26 d. 10:48
×