Sportas ir Sveikata skaidrės


Sportas ir sveikata. Projektą paruošė Kulių gimnazijos 4g kl. mokinė Emilija Alčauskytė. AKTYVUS JUDĖJIMAS – tai ne vien tik intensyvus ar profesionalus sportas. Fizinis aktyvumas. Tinkamas fizinis aktyvumas – vienas iš svarbiausių gyvensenos veiksnių. Fizinio aktyvumo rekomendacijos. Kasdienis fizinis aktyvumas ėjimas pėsčiomis. 5 kartus per savaitę važiavimas dviračiu. 3 KARTUS PER SAVAITĘ raumenų jėgos ir lankstumo pratimai. Aktyvus judėjimas. Aktyvus judėjimas teigiamai veikia žmogaus organizmą. Kokį judėjimo būdą pasirinkti? Iš daugybės judėjimo būdų svarbiausia pasirinkti tinkamiausią pagal savo sveikatą. Aktyvus (šiaurietiškas) vaikščiojimas – naudingas visiems kūno raumenims. Bėgimas – puikiai stiprina sveikatą ir suteikia daug teigiamų emocijų. Mankšta – nesudėtingi fiziniai pratimai – ne tik treniruoja kūną. Aerobika – saugo nuo širdies ir kraujagyslių ligų. Jėgos treniruotės – treniruojantis stiprėja viso kūno raumenys. Plaukimas – teigiamai veikia širdies ir plaučių darbą. Joga – puikiai veikia centrinę nervų sistemą. Ištvermė yra fizinė žmogaus ypatybė – gebėjimas ilgai tęsti darbą ar sportuoti ir nepavargti. Sportuoti sveika ir smagu!

Projektą paruošė Kulių gimnazijos 4g kl. mokinė Emilija Alčauskytė.

KASDIENIS FIZINIS AKTYVUMAS: ėjimas pėsčiomis, aktyvus laisvalaikio leidimas lauke, lipimas laiptais, darbas sode;.

-5 KARTUS PER SAVAITĘ: važiavimas dviračiu, greitas ėjimas, plaukimas, šokiai, bėgiojimas;.

Iš daugybės judėjimo būdų svarbiausia pasirinkti tinkamiausią pagal savo sveikatą, temperamentą, poreikius ir pomėgius.

Mankšta – nesudėtingi fiziniai pratimai – ne tik treniruoja kūną, bet ir gerina širdies, plaučių funkcijas, reguliuoja kraujospūdį.

Jėgos treniruotės – treniruojantis stiprėja viso kūno raumenys, jie tampa atsparesni traumoms, sumažėja arba visai išnyksta nugaros skausmai.

  • MS PowerPoint 1926 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 19 puslapių (266 žodžiai)
  • Gimnazija
  • Aušrinė
  • Sportas ir Sveikata skaidrės
    10 - 1 balsai (-ų)
Sportas ir Sveikata skaidrės. (2015 m. Lapkričio 29 d.). https://www.mokslobaze.lt/sportas-ir-sveikata-skaidres.html Peržiūrėta 2020 m. Birželio 05 d. 00:53
×
116 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo