Sportas verslo planas


Santrauka. Įmonėsaprašymas. Bendra informacija. Komercinė ūkinė veikla. Projekto aprašymas. Idėjos identifikavimas. Ilgalaikiai ir trumpalaikiai tikslai. Projekto nauda. Aplinkos analizė. Artimoji aplinka. Išorinė aplinka. Rinkodara ir pardavimai. Rinkos analizė. Rinkodaros rinkinys. Rinkodaros veiklos kaštai. Pardavimo apimčių planas ir strategija. Organizacinis planas. Organizacinė struktūra. Savininkai ir vadovai. Personalo funkcijos ir atsakomybė. Atlyginimai. Gamybinis planas. Gamybos procesas. Technologinė įranga. Žaliavos ir medžiagos. Atsargos ir sandėliai. Finansų planas. Lešų poreikis ir finansavimo šaltiniai. Sąnaudų prognozė (savikainos analizė). Pelno ir pelningumo skaičiavimai. Lūžio taškas. SSGG analizė ir rizika. Darbų grafikas. Priedų sąrašas.

Mūsų verslo idėja yra hanteliuose įmontuoti mp3 grotuvą, širdies ritmo, kraujospūdžio bei kalorijų matuoklius, kurie leistų sportuoti be dabar naudojamų laikrodžių ar ausinių. Ši idėja yra unikali, kadangi nieko panašaus šiuo metu nėra, o įprasti hanteliai atlieka tik vieną paskirtį ir yra atgyvenę. Ši prekė padėtų sujungti iš keleta daiktų į vieną bendrą ir taip suteikti daugiau privalumų juo besinaudojančiam asmeniui.

Planuojama, kad bus investuota 77000 lt savu lėšų ir iš banko bus imta paskola 300 000 litų. Pradiniam prekių pirkimui bus reikalinga 120640 kiti pinigai bus skirti, įrangos pirkimams, atlyginimams ir kitoms išlaidoms. Iki 2018 metų planuojame pasiekti 4000000 pardavimų.

Įmonės galimybės labai plačios, kadangi šiais laikais interneto pagalba galima bandyti užkariauti bet kurią rinka pasaulyje. Taipogi po šio produkto starto ieškosime naujų produktų, kurie būtų ne mažiau inovatyvus nei šis. O rizikos šioje srityje nėra daug, nes rinkoje nėra panašių produktų, todėl mes būsime pirmi tokie rinkoje. Tačiau gali žmonėms nepatikti produktas ir jo nepirkti arba sumažėti rinka dėl sumažėjusio žmonių noro sportuoti.

  • Verslas Verslo planas
  • Microsoft Word 339 KB
  • 2014 m.
  • 30 puslapių (5957 žodžiai)
  • Universitetas
  • Dovydas
  • Sportas verslo planas
    10 - 2 balsai (-ų)
Sportas verslo planas. (2014 m. Vasario 25 d.). https://www.mokslobaze.lt/sportas-verslo-planas.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 23 d. 07:03
×