Sportiniai rūbai verslo planas


Įvadas. Verslo aprašymas. Idėjos pagrindimas. Įmonės istorija. Įmonės tikslai. Rinka. Įmonės makroaplinka. Įmonės mikroaplinka. Įmonnės vietos pagrindimas. Rinkodaros planas. Paslauga. Kaina. Paskirstymas. Rėmimas. Paslaugų planas. Paslaugos proceso aprašymas. Patalpos ir įranga. Tiekėjai ir žaliavos. Vadyba. Darbuotojai. Darbo užmokestis. Finansai. Rizikos įvertinimas. Swot analizė. Literatūra. Išvados. Priedai.


Šiame verslo plane bus pristatoma mūsų verslo įdėja. Mes planuojame pradėti nuo uždarosios akcinės bendrovės, kuriai suteiksime „M and M“ pavadinimą. Mūsų įmonės veikla bus nestandartinių sportinių rubų prekyba, taipogi suteiksime paslaugą, tai prekių užsakymas. Mūsų pasirinkta verslo idėja susideda iš kelių aspektų, tai yra sričių, todėl manome, kad mūsų verslo idėja turės pasisekimą. Ši verslo idėja bus igyvendinama Kaune, Šančių rajone, mes pasirinkome gana gerą vietą įmonės kūrimui, nes populiacijos skaičius šiame rajone didėja, ir tiesioginių konkurentų nėra daug. O tai iš dalies gali garantuoti teikiamų prekių paklausą, tai yra garantuoti pelningą veiklą.

Verslo plane pristatysime savo planuojamo verslo aprašymą, aptarsime rinką(makro – mikoaplinką), aptarsime pasirinktą rinkodaros planą, taipogi bus aptarta įmonės vadyba, finansai ir bus aptarta įmonės vadyba, finansai ir bus įvertinta įmonės rizika.

Mes ilgą laiko tarpą gyvenome Kaune, šis miestas kelia daug susdomėjimo, todėl ir verslo idėją žadame plėtoti čia. Mūsų idėja ya įsteigti sportinių rubų, avalynės parduotuvę, žinoma nestinga jų Kaune, nei bet kuriame kitame mieste, tačiau mūsų pagrindinė idėja yra nestandartinio dydžio darbužių, avalynės užsakymas, tai pagal kiekvieno kliento norus. Šią idėją sugalvojome, pasiremdami tuo, kad ne visi žmonės nešioja standartinius dydžius, kitiems yra labai sunku įgyvendinti visupusiškai savo poreikius, tai yra rasti patinkančią ir tinkančią prekę. Kaip teisinę formą pasirinkome uždarosios akcinės bendrovės.statyusą, dėl galimybės apsaugoti savo asmeninį turtą, taip pat galimybės pritraukti papildomų lėšų išleidžiant naujas akcijas.

Įkurdami įmonę suteikėme „M and M“ pavadinimą naudodamiesi bendraakcininkų pirmąsias raides. Šią parduotuvę planuojame atidaryti 2016 metų pirmoje pusėje. Mes planuojame įdarbinti tris darbuotojus, neįskaitant savininkų - bendraakcininkų. Savo darbuotojus samdysime atsižvelgdami, į darbuotojų kvalifikaciją, mokėjimą bendrauti prekybos sferoje ir išmanančius parduodamų prekių ženklų gamintojus. Du darbuotojai dirbs pardavėjais - konsultantais pamainomis ir trečias darbuotojas tvarkys visus finansinius reikalus. Prekiausime tik aukštos kokybės prekėmis, kurios yra garsios visame pasaulyje. Uždarosios akcinės bendrovės (UAB) statusą pasirinkome, dėl kelių labai paprastų prežasčių:

UAB mokestinės lengvatos: jeigu vidutinis darbuotojų skaičius neviršyja dešimt žmonių ir mokestinio laikotarpio pajamos neviršyja 300tūkstančių eurų taikomas lengvatinis 5% pelno mokesčių tarifas vietoje įprasto 15% tarifo.

Steigiant UAB pivaloma įnešti nemažiau 2500eurų įstatiniam kapitalui.

Steigiamas UAB pavadinimas gali būti laikinai įtraukiamas į Juridinių asmenų registrą (steigėjai gali kreiptis į Juridinių asmenų registrą dėl steigiamos UAB pavadinimo laikino įtraukimo į Juridinių asmėnų registrą. Steigiamas UAB pavadinimas įtraukiamas į Juridinių asmenų registrą šetiems mėnesiams) 57.39 eurai.

Atidaroma steigiamos UAB kaupiamoji sąskaita banke, 5,79 eurai.

Vienas iš pagrindinių įstatymų kuriuo vadovaujamasi įsteigiant uždarąją akcinę bendrovę yra  2005-06-23 Teisės aktą priėmė - Lietuvos Respublikos Seimas. Remiantis Lietuvos Respublikos Uždarųjų akcinių bendrovių įstatymų. Uždarosios akcinės bendrovės likvidavimo procedūra pateikta 1 priede.

Mūsų veiklai pradėti yra reikalingi šie leidimai. 

b) Patalpų, kuriose registruojama UAB buveinė, savininko sutikimas suteikti patalpas UAB buveinei. Jei patalpos įkeistos bankui, pateikiamas ir banko sutikimas.

Remiantis kauno miesto savivaldybės demografiniu rodoklių prognoze galime pamatyti nedideli gyventojų skaičiaus didėjimą. Dėl šio rodiklio galima teigti, kad kauno mieste gyventoju skaičius nemažės todėl naujo verslo įkurimui tai didina tikimybę isitvirtinti rinkoje. Taip pat matome prognoze dėl darbingo amžiaus gyventojų dalies kitimo. Iki 2020 metų darbingo amžiaus žmonių gali sumažeti keliais procentais bet žiūrint į tolimesnę ateitį darbingo amžiaus žmonių  didės kas ateityje padidins galimu pirkėjų skaičių.

  • Verslas Verslo planas
  • Microsoft Word 353 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 38 puslapiai (6266 žodžiai)
  • Kolegija
  • Žilvinas
  • Sportiniai rūbai verslo planas
    10 - 6 balsai (-ų)
Sportiniai rūbai verslo planas. (2016 m. Kovo 21 d.). https://www.mokslobaze.lt/sportiniai-rubai-verslo-planas.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 26 d. 02:01
×