Sportininko treniravimo atvejo analizė


Sportininko treniravimo atvejo analizė.


Futbolas – populiariausia sporto šaka pasaulyje, sutraukianti dešimtis tūkstančių žmonių į stadionus bei šimtus milijonų prie televizoriaus ekranų. Tai labai dinamiškas, atletiškas ir emocingas žaidimas, reikalaujantis gero fizinio, techninio, taktinio ir psichologinio pasirengimo. Vis labiau reikšminga sporto specializacija įvairiose komandinėse sporto šakose tampa fizinis pasirengimas. Kas tai? Fizinis pasirengimas – kūno tobulinimas, turint galvoje ne tik raumenų apimtis, bet ir jų funkcionalumą, balansą, koordinaciją. Aptarsiu Cristiano Ronaldo portugalų futbolininko, žaidžiančio  krašto puolėjo pozicijoje „Juventus“ klube ir yra Portugalijos vyrų futbolo rinktinės kapitono fizinį pasirengimą. Jis taip pat yra visų laikų rezultatyviausias Portugalijos žaidėjas su 99 įvarčiais.

Cristiano Ronaldo yra futbolo fenomenas ir fizinių savybių pavyzdys. Nors pats Cristiano pripažino, kad yra apdovanotas gerais genais ir natūraliais sugebėjimais, tačiau jo atletinis pasirengimas yra daugelio metų praktikos rezultatas, sunkios treniruotės ir kruopščiai suplanuotas kiekvienos dienos rėžimas. Sąmoningas treniravimasis ir kiti aplinkos veiksniai yra kritiški elitinio sportininko veiklai. Treniruotės gali būti apibūdinamos kaip procesas, kurio metu realizuojamas genetinis potencialas (Tucker, R., & Collins, M. 2012). Taigi, koks yra Cristiano Rodalo treniruočių planas, kurios leidžia jam pasiekti tokių aukštų, pasaulinio lygio rezultatų.

Treniruotės būna sunkios ir greitos.

  • Microsoft Word 17 KB
  • 2020 m.
  • Lietuvių
  • 4 puslapiai (876 žodžiai)
  • Universitetas
  • Erika
  • Sportininko treniravimo atvejo analizė
    10 - 3 balsai (-ų)
Sportininko treniravimo atvejo analizė. (2020 m. Vasario 26 d.). https://www.mokslobaze.lt/sportininko-treniravimo-atvejo-analize.html Peržiūrėta 2020 m. Balandžio 04 d. 11:04
×
24 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo