Sportinis ir pramoginis buriavimas Kauno mariose verslo planas


Investicijos efektyvumas lūžio taškas. Rinkodaros aplinka verslui pelningumui. Burlenciu nuoma kauno mariose. Buriavimo trenerio darbas. Verslo planas luzio taskas. Kauno marios buriavimas nuoma. Sportinis buriavimas kaunas. Buriavimas kauno mariose kaina. Burlenčių nuoma kaune. Investicijų atsipirkimo luzio taskas.

Įvadas. Techninių ekonominių rodiklių suvestinė. Įmonės veiklos aplinkos veiksnių įvertinimas. Siūlomo projekto esmė. Rinkodara. Rinkodaros analizė. Rinkodaros kompleksas. Burlenčių nuomos pajėgumo ir paslaugų plano apskaičiavimas. Finansinis planas. Investicijos pastatams ir įrangai. Išlaidos patalpų nuomai. Išlaidos įrangai. Amortizaciniai atsiskaitymai. Išlaidų žaliavoms ir medžiagoms apskaičiavimas. Energetinės išlaidos. Išlaidų darbo užmokesčiui apskaičiavimas. Treniruočių paslaugos kaštų (savikainos) apskaičiavimas. Treniruočių paslaugos pelningumo nustatymas. Projekto finansavimo poreikis ir šaltiniai. Iį valdymas ir darbo organizavimas. Projekto efektyvumo įvertinimas. Grynųjų pinigų srautas. Investicinio kapitalo atsipirkimo laiko nustatymas. Projekto grynoji esamoji vertė. Naudos ir kaštų santykis (pelningumo indeksas). Lūžio taško analizė. Išvados. Šaltinių sąrašas.

Šis darbas skirtas kuriamos individualios įmonės „brizas“ verslo planui. Bendrovė užsiims sportiniu ir pramoginiu buriavimu kauno mariose. Veiklos pobūdis: burlenčių su visa įranga nuoma, taip pat aprangos ir saugos priemonių nuoma, papildomai skiriamas treneris, kuris atsako už saugumą ir moko buriavimo burlente pagrindų ir gudrybių.

Lietuvoje ši paslauga būtų viena iš rečiausių, o pasaulio mastu burlenčių sportas yra gana populiarus laisvalaikio praleidimo būdas. Ši įmonė atitinka visus europos sąjungos reikalavimus, jos tikslas populiarinti jachtų sportą lietuvos teritorijoje. Įmonei valdyti numatyti 2 etatai darbuotojų. Įmonę valdys pats savinikas. Taikome linijinę valdymo struktūrą. Bendrovės vadovui pavaldūs 3 asmenys, tai ne viršija valdomumo normų.

Marketingo plane pateiktas rinkodaros rinkinys. Įgyvendindami šį projektą mes neišvengiamai susidursime su finansine, valdymo ir išorinių veiksnių rizika. Esminė rizikos grėsmė yra susijusi su finansais ir norimų turistų skaičiumi dėl gamtinių sąlygų lietuvoje. Didžiausiai investicijų daliai ketiname imti iš banko ilgalaikę paskolą. Tikimės iš teikiamų paslaugų gauti pelną, kurį panaudotume paskolos grąžinimui.

Gamybos plane aprašomas technologinis procesas. Numatyta 10 burlenčių komplektų bei mikroautobusas su priekaba irangai ir kateriui transportuoti.

Finansiniame plane numtytas investicijų poreikis – įmonėi reikės 145 tūkst. Lt. Apskaičiuota paslaugų savikaina ir kaina bei paslaugos pelningumas. Pagal tikėtiną variantą įvertintas projekto efektyvumas bei apskaičiuotas lūžio taškas. Investicijos atsipirks per … metus. Pelningumo indeksas šeštaisiais veiklos metais –. (didesnis už vienetą), tad projektas ekonomiškai efektyvus.

  • Microsoft Word 105 KB
  • 2012 m.
  • 27 puslapiai (5120 žodžiai)
  • Universitetas
  • Darius
  • Sportinis ir pramoginis buriavimas Kauno mariose verslo planas
    10 - 2 balsai (-ų)
Sportinis ir pramoginis buriavimas Kauno mariose verslo planas. (2012 m. Balandžio 08 d.). https://www.mokslobaze.lt/sportinis-ir-pramoginis-buriavimas-kauno-mariose-verslo-planas.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 21 d. 14:57
×