Sportinių batų prekyba verslo planas


Verslo įmonės aprašymas. Verslo idėja. Įmonės vizija. Įmonės misija. Įmonės vertybės. Verslo tikslai ir uždaviniai. Parduodamos prekės. Nuosavybės forma. Žinios apie verslininką. Parduotuvės patalpos. Rinka. Bendra rinkos apžvalga ir tendencijos. Vartotojai. Konkurentai. Marketingas. Tikslai ir uždaviniai. Kainų politika. Realizavimo metodai. Reklama. Įmonės struktūra. Darbuotojai ir valdymo personalas. Darbo užmokesčiai. Finansavimo planas. Finansavimo šaltiniai. Išlaidų planas. Pelno ataskaita (prognozės). Palūkanos. Paskolos gražinimas bankui. Išvados.

IĮ „Confort“ pagrindinė veikla — sportinių batų prekyba. Šioje parduotuvėje bus tiekiamas didelis, kokybiškas ir įvairus sportinių batų pasirinkimas. Parduotuvėje „Confort“ klientas galės rasti atitinkamai sporto šakai pritaikytus batus, pavyzdžiui: laisvalaikio, futbolo, krepšinio, bėgimo, sprinto batus ir t.t.

Sportinių batų parduotuvė „Confort“ yra naujai atsidaranti parduotuvė Lietuvoje, kuri įsikurs Vilniaus senamiestyje, Gedimino prospekte. Mintis atidaryti sportinių batų parduotuvę Gedimino prospekte kilo dėl to, kad tai yra puiki geografinė padėtis. Gedimino prospektas — pagrindinė Vilniaus miesto gatvė, kur žmonių srautas kiekvieną dieną yra labai didelis. Gedimino prospektas yra žmonių pamėgtas ne tik dėl gražių architektūrinių pastatų, bet ir dėl parduotuvių ir paslaugų įvairovės. Dėl šios priežasties yra tikimasi didelio klientų aktyvumo, nes žmonės vertina Gedimino prospekte esančių parduotuvių teikiamas prekes ir jų kokybę. „Confort“ skirsis nuo kitų sportinių batų parduotuvių tuo, kad ši parduotuvė prekiaus vien tik kokybiškais ir atitinkamai sporto šakai pritaikytais batais, kurių kainos bus prieinamos įvairiems socialiniams sluoksniams.

  • Microsoft Word 130 KB
  • 2015 m.
  • 14 puslapių (2379 žodžiai)
  • Universitetas
  • Jelena
  • Sportinių batų prekyba verslo planas
    10 - 8 balsai (-ų)
Sportinių batų prekyba verslo planas. (2015 m. Vasario 26 d.). https://www.mokslobaze.lt/sportiniu-batu-prekyba-verslo-planas.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 22 d. 07:56
×