Sportinių masažų studija verslo planas


Verslo idėjos aprašymas. Rinkodara. Rinkos apžvalga ir vartotojai. PEST analizė. Konkurentai. Paslaugos kaina. Reklama. Verslo organizavimas. Paslaugų teikimo aprašymas. Vietos analizė. Transportas. Patalpos ir įranga. Žaliavos ir tiekėjai. Valdymas ir organizacinė struktūra. Ssgg įvertinimas. Finansai. Reikalingi ištekliai ir jų panaudojimas. Pajamos, išlaidos ir veiklos rezultatas. Literatūra. Priedai.

Moterys rūpinasi savo sveikata, siekia dailinti savo figūrą, bet ne visos pasirengusios eiti į sporto klubus dėl skirtingų priežasčių. Medicininiai limfodrenažiniai masažai, atliekami rankomis yra labai brangūs, todėl juos įstengia nusipirkti nedidelė dalis žmonių. Activ Roll aparatu atliekami masažai nėra tokie brangūs, masažuojantis atliekami nesudėtingi sportiniai pratimai, masažo poveikis kūnui akivaizdus jau po keleto užsiėmimų.

Aparatais atliekamų masažų savikaina nėra labai didelė, todėl jie akivaizdžiai pelningi.

Verslo idėjos pavadinimas: sportinių masažų studija „Figūros perlas“. Pavadinimui pasirinktas žodis „figūra“. Tai žmogaus kūno kontūro nusakymas. Kadangi masažai tiesiogiai susiję su kūno dailinimu, šis žodis tinka taikliausiai. Antrasis pavadinimo žodis „perlas“. Iš tarptautinių žodžių žodyno „perlas“- žirnio formos brangakmenis, susidarantis moliuskų kūne. Perlą moliuskas nugludina ir jau kaip produktą turime ryškiai spindintį, patrauklų, prabangų daiktą. Atliekant masažus siekiama dailios, ryškios, tvirtos figūros.

Vizija: studija sieks tapti finansiškai prieinama ir informatyviai patrauklia kiekvienai moteriai. Bus siekiama moterų klubo statuso.

Misija: studijoje, pasitelkiant sportinius masažus ir informaciją apie sveiką mitybą, gyvenimo būdą, bus siekiama kūno ir dvasios harmonizavimo.

Apklausus moteris nuo 18 iki 65 metų, išsiaiškinta, kad susidomėjimas linfodrenažiniais masažais gana didelis. procedūra labiausiai domino dirbančias sėdimą darbą moteris. Jos labai vertina šias procedūras, nes tai galimybė ne tik sulieknėti, bet ir pasportuoti, pagerinti sveikatą. Moterys mėgsta grožio procedūras ir yra didžiausios jų vartotojos. Pensijinio amžiaus moterys taip pat domėjosi procedūra, norėdamos pagerinti ne tiek išorę, bet kiek fizinę sveikatą. Jos rinktųsi salono paslaugą bent kartą per savaitę.

Ekonominis – sportinius masažus lankys daugiausia moterys, nepriklausomai nuo tautybės, gyvenančios Klaipėdoje ir jos rajone. Tai vidutines pajamas turintys žmonės- tarnautojai, valdininkai, jaunos mamos, pensininkai. Per dieną planuojama aptarnauti 20-30 klientų.

Psichografinis – sveika gyvensena, mityba ir kultūringa išvaizda besidominčios moterys, galinčios skirti dalį savo pajamų sveikatai ir sportui.. Studijoje bus skatinamas pozityvus požiūris į gyvenimą.

Salono paslaugomis naudosis daugiausia dirbančios moterys, kurias domina ne tik sveikata, bet ir išvaizda. Ateis moterys, norinčios numesti svorio, besidominčios sveika mityba, ketinančios keisti gyvenimo būdą. Taip pat lankysis ir pensijinio amžiaus moterys, turinčios sveikatos problemų. Tai vidutines pajamas turintys žmones. Planuojame patenkinti Klaipėdos žmonių poreikius, kurie domisi šiomis procedūromis, ar sudominti jų dar nebandžiusius žmones. Į mano paslaugos pasirodymą žmones reagavo teigiamai. Žmones visada nori pasportuoti, sulieknėti ir gerai jaustis.

  • Microsoft Word 38 KB
  • 2015 m.
  • Lietuvių
  • 17 puslapių (2162 žodžiai)
  • Universitetas
  • Mantas
  • Sportinių masažų studija verslo planas
    10 - 5 balsai (-ų)
Sportinių masažų studija verslo planas. (2015 m. Gegužės 26 d.). https://www.mokslobaze.lt/sportiniu-masazu-studija-verslo-planas.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 20 d. 23:24
×