Sporto ir laisvalaikio prekių elektroninė parduotuvė


Įvadas. Užduoties formulavimas. Informacijos apžvalga. Užduoties analizė. Projektinė dalis. Realizavimas. Išvados. Literatūra. Rodyklė. Ilustracijų sąrašas.

Kursinio darbo pasirinkta temą yra sporto ir laisvalaikio prekių parduotuvės veikla su kuria teko susidurti ir ja prižiūrėti. Darbo tikslas yra sukurti automatizuota sistemą atitinkančia pasirinktą temą. Siekiant šio tikslo yra keliami tokie darbo uždaviniai:

1.Sukurti duomenų bazė skirta šiai automatizuotai sistemai.

2. Sukurti sistema kuri yra lengvai suprantamą vartotojui .

Darbo tikslui įgyvendinti yra naudojama MS Excel skaičiuoklė , kuriuos pagalbą yra sukuriama automatizuota sistema leidžianti peržiūrėti parduotuvės prekės. Numatomas darbas prasideda nuo duomenų bazės kūrimo , kurios pagalbą yra sukuriamas maketas skaičiuoklėje. Siekiant sistema automatizuoti bus naudojamos daugumą MS Excel įrankių tarp jų ir makro komandos.

Darbo tikslas bus siekiamas , sukuriant panašų į internetinio puslapio maketą kuris leis kiekvienam klientui naudotis sukurta sistemą. Ši automatizuota sistema privalęs turėti duomenų bazė į kuria bus keliamos visos prekės ir realizuojamos kuriamame projekte. Projektas turės būti kuo labiau panašesnis į internetini puslapi , kad klientas arba vartotojas lengvai galėtų suprasti šio projekto veikimo principą ir būdą , todėl bus kuriamas pagrindinis puslapis ir prekių kategorijos , nes toks puslapio maketas yra pats populiariausias ir lengviausias supratimui vartotojui. Šio projekto kūrimui bus reikalingos tam tikros MS Excel funkcijos , kurios leis lengvai vartotojui naršyti šiame puslapio makete ir kelti prekes į krepšeli , kad realizuoti ši sumanymą bus naudojamos makrokomandos , o taip pat kai kurios skaičiuoklės MS Excel filtravimo funkcijos , nes vartotojas galės suklysti pasirinkdamas prekė , arba paspausti kelis kartus ant tos pačios prekės , taip pat bus panaudotos MS Excel kaip skaičiuoklės galimybės , nes teks suskaičiuot valiutų skirtumą ir prekių sumą. Visi pradiniai duomenys kartų su

nuotraukomis bus keliamos i duomenų bazė kad su jais būtų lengviau dirbti , visos prekės yra nukopijuotos iš www.xtrem.lt tinklapio. Kadangi šis darbas yra su makrokomandom derėtų ir pasirūpinti savo kompiuterio apsauga nuo virusų kurie slepiasi būtent šiuo tipo projektuose kurie veikia su makrokomandom. Šis darbas turi vienintelė sistemos reikalavimą , tai skaičiuoklės MS Excel palaikymą savo kompiuteryje kad būtu galimas darbo realizavimas , arba jo peržiūrą. Po veiklos automatizavimo sukurtas projektas atrodys kaip tikras šios veiklos internetinis puslapis.

  • Microsoft Word 1485 KB
  • 2015 m.
  • 23 puslapiai (2423 žodžiai)
  • Kolegija
  • Rapolas
  • Sporto ir laisvalaikio prekių elektroninė parduotuvė
    10 - 8 balsai (-ų)
Sporto ir laisvalaikio prekių elektroninė parduotuvė. (2015 m. Vasario 03 d.). https://www.mokslobaze.lt/sporto-ir-laisvalaikio-prekiu-elektronine-parduotuve.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 22 d. 21:04
×