Sporto ir mitybos vaidmuo žmogaus gyvenime


Sporto ir mitybos vaidmuo žmogaus gyvenime. Tinkama ir stipri motyvacija. Pastovus laiko skyrimas. Teisingas sporto pobūdžio pasirinkimas. Subalansuotos sportinės mitybos paruošimas. Tinkamos aprangos pasirinkimas. O dabar, tinkamai pasiruošus sportui, reikia išsirinkti tik sporto šaką, sritį ir užsibrėžti konkrečius tikslus. Išvardinsiu sporto sritis, kurios skirtos lavinti pagrindinėms fizinėms savybėms. JĖGĄ. Ištvermę. Koordinaciją. Greitumą. Lankstumą. Sportinėje dietoje yra būtinos šešios maistingų medžiagų rūšys. Angliavandeniai. Riebalai. Baltymai. Vitaminai ir mineralai. Vanduo. Mityba prieš, per ir po treniruočių. Šaltiniai.

Sportą neretai šiuolaikiniai žmonės vadina kančia. Tačiau, tai tik įrodo, jog dauguma žmonių nežino KAIP ir NUO KO pradėti, norint taisyklingai sportuoti ir iš to gauti maksimalų malonumą bei atsipalaidavimą. Sportas nėra veikla, kuria galima užsiimti tiesiog užsirišus savo sportinius batelius – būtinas realistiškų tikslų nusistatymas ir planas, kaip juos pasiekti. Pradėkim nuo to, KAIP reikia pasiruošti sportui:

•TINKAMA IR STIPRI MOTYVACIJA. Rezultatus galite pamiršti, jei jų tiesiog nenorite. Pasiteisinimai „aš pavargęs“ ir „man nepavyksta“ signalizuoja apie tai, jog noras gyventi sveikai ir atrodyti gražiai yra nepakankamai didelis. Paprasčiausias būdas save greitai motyvuoti – tai bendraminčių suradimas. Draugo ar kolegos įkalbėjimas sportuoti kartu padės kitą kartą gerai pagalvoti prieš praleidžiant treniruotę – juk nesinori pažįstamo žmogaus palikti laukiančio prie sporto klubo. Be to, rezultatų dalinimasis padės suprasti, jog užtikrintai judate užsibrėžtų tikslų link.

  • Sveikata Referatas
  • Microsoft Word 87 KB
  • 2014 m.
  • 7 puslapiai (1978 žodžiai)
  • Ieva
  • Sporto ir mitybos vaidmuo žmogaus gyvenime
    10 - 2 balsai (-ų)
Sporto ir mitybos vaidmuo žmogaus gyvenime. (2014 m. Gegužės 26 d.). https://www.mokslobaze.lt/sporto-ir-mitybos-vaidmuo-zmogaus-gyvenime.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 22 d. 13:12
×