Sporto įtaka sveikatai skaidrės


Sporto įtaka sveikatai. Įvadas. Sporto fiziologiniai dėsniai. Energija. Sporto privalumai ir įtaka žmogaus organizmui. Nesportuojančių žmonių problemos. Populiariausios sporto šakos pasaulyje. Moteriškiausios sporto šakos Lietuvoje. Vyriškiausios sporto šakos Lietuvoje. Išvados.

Tiklas: išanalizuoti sporto privalumus ir pagrindines problemas kurias patiria nesportuojantys žmonės. Uždaviniai: Atskleisti visus sporto privalumus ir naudą mūsų kūnui ir sveikatai. Ugdyti atsakomybę už savo sveikatą, skatinti suvokti kūno kultūros naudą ir atskleisti nesportuojančių žmonių problemas.

Kiekvienas nesportuojantis žmogus patiria tam tikrų nemalonumų. Nors kartais jam ir atrodo jog jis neturi jokių sutrikimų, bet ištikrūjų taip nėra. Dažniausiai pasireiškiantys sutrikimai yra: Širdies ligos. Didėja rizika susirgti širdies ligomis ir turėti aukštą kraujospūdį. Nutukimas. Žmonės, kurie nesportuoja dažnai turi antsvorio problemų. Nugaros skausmas. Bloga laikysena ir silpnas kūnas dažnai sukelia nugaros skausmus.

Sportas turi labai daug privalumų. Jis padeda netik sutvirtėti fiziškai, bet ir psichologiškai. Sportuojantys žmonės turi galimybę padidinti savo gyvenimo trukmę iki dešimties kartų, jie yra lieknesni, stipresni ir ištvermingesni, jų kaulai daug tvirtesni už nesportuojančių žmonių kaulus, jie rečiau serga ir geriau miega. Yra daugybė kitų pliusų kuriuos suteikia sportas, tačiau ne visi žmonės jeis naudojasi.

  • MS PowerPoint 576 KB
  • 2016 m.
  • 24 puslapiai (762 žodžiai)
  • Fredas
  • Sporto įtaka sveikatai skaidrės
    10 - 2 balsai (-ų)
Sporto įtaka sveikatai skaidrės. (2014 m. Spalio 16 d.). https://www.mokslobaze.lt/sporto-itaka-sveikatai-skaidres.html Peržiūrėta 2020 m. Birželio 05 d. 00:39
×
116 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo