Sporto klubas „Spartukas“ verslo planas


Santrauka. Verslo aprašymas. Verslo įdėja. Tikslai ir uždaviniai. Siūlomos prekės ir paslaugos. Rinkos analizė. Verslo analizė. Konkurentai. Rikodaros planas. Rinkodaros tikslai ir uždaviniai. Reklamos skatinimas. Kainodara. Pardavimų prognozė. Paslaugų teikimo planas. Paslaugų teikimo aprašymas. Vietos ir paslaugų analizė. Savininkai ir jų vadovai. Personalas. Darbo užmokestis ir motyvacija. Rizika. Finansai. Finansavimo poreikis ir šaltiniai. Paskolos padengimo planas. Pelno nuostolio prognozė. Finansiniai rodikliai.

Individualiai įmonei „Spartukas“ veiklai vykdyti reikės 16000 Lt pradinio kapitalo. Planuojama, kad jis atsipirks po 2 metų pelningos veiklos.

Verslo idėja – sporto klubas „Spartukas“, kuris išsiskirs mažesnėmis kainomis ir akcijomis. Sporto klubo lankytojai bus potencialūs klientai norintis pasportuoti,naudingai praleisti laisvalaikį ir bus laukiami įvairaus amžiaus klientai.

Verslo pranašumai – Sporto klubo darbo laikas( klubas dirbs 7val -23val, kainą nepriklausys nuo klube praleisto laiko. Bus taikomas menesinis mokestis. Sporto klubas bus prižiūrimas ir visada išliks tvarkingas ir švarus.

Verslo organizacijos forma – Individuali įmonė.

IĮ bus įsteigta pagal Lietuvos Respublikos civilinį kodeksą ir individualių įmonių istatymą.Bus panaudotos verslą skatinančios kompensacijos – „Invega“ , „Prekybos amatų rūmai“. Pagal statistikos departamentą Lietuvoje 2010 m. BVP metinis nuosmukis yra 15%. Prognozuojama 2011 m. – 4% , 2012 m – 4,5%. BVP augimas.

Bet nepaisant to žmonės neatsisako pramogų , alfa.lt šaltinis teigia kad šiuo metu lankytis sporto klubuose madinga ir kai ,kurie mano kad sveika.. Žmoniu amžius nuo 12m – 60m vidurkis. Mokslininkai mano kad kiekvienas žmogus turi kažkiek mankštintis norint turėti sveika ir gražų kūną.

O tam reikia įvairių programų bei imantrių treniruoklių, Sporto klubų treniruokliai buna įvarūs nuo paprasčiausių iki universaliausių, naujausių t.y elektroniniai dviračiai, bėgimo takeliai.

O kad po sunkios treniruotės atsistatytų energija, bus siūlomos prekės : vaisvandeniai , maisto papildai , proteininiai kokteiliai , visos prekės bus legalios t.y ekologiskos patikrintos sveikatingumo ministerijos. Kad klientai butų sveiki ir stiprūs.

Sėkmingą šios verslo idėjos įgyvendinimą lems gebėjimas pritraukti kuo daugiau klientų paslaugų kokybiškumu, profesionaliomis konsultacijomis, spec. apmokymais, papildomomis paslaugomis. Personalas (treneriai) – kompetentingi, mandagūs, atsakingi ir bendraujantys. Sporto klubo atmosfera bus labai draugiška ir maloni.

Taigi Sporto klubas „Spartukas“ bandys išsiskirti kaina bei kompetencija iš kitų klubų.

Iskačiuota į paslaugų savikaina (8lenteleje) į paslaugų savikaina įskaičiuotos tik medžiagos o darbo užmokestis skaičiuojamas atskirai.

Kiti sporto klubai sudaro šias programas už šiek tiek didesnią kaina. Dažniems klientams keičiantiems programas bus teikiamos nuolaidos

Is papildomu paslaugu imone planuoja parduoti paslaugu per menesi vidutiniskai – 540Lt, o per metus – 6480Lt.

Sporto klubas „Spartukas“ teiks konsultavimo paslaugas susijusias su šiuo sportu. Busime „Universal“ maisto papildų tarpininkai ir prekiausime jais savo sporto klube.

Mūsų veikloje bus reikalingos nuomuojamos patalpos, kurios yra Panevežyje , Respublikos g. 1, patalpos numatytos veiklai ir atitinka reikalavimus. Jos yra patogioje vietoje , t.y miesto centre. Ateityje planuojame keisti patalpos jeigu turesime daug klientų.

Įmonės savininkas ir vadovas yra 19m Mantas Velička, šiuo metu besimokantis Panevėžio M.Rimkevičaitės technologinėje mokykloje, Smulkiojo verslo paslaugų tiekėjo specialybe III kurse.

Mokydamasis profesinėje mokykloje, savininkas igijo reikiamų žinių :

Rinkodaros , finansų, buhalterinių bei teisinių.

Savininkui bus priskiriamos šios funkcijos :

Be savininko veiklai vykdyti reikės dar 1 trenerio, kuris prižiūrės klientus, konsultuos ir padės, sudarinės programas. Žinoma bus aukštos kvalifikacijos.

  • Microsoft Word 46 KB
  • 2015 m.
  • 18 puslapių (3464 žodžiai)
  • Universitetas
  • Mantas
  • Sporto klubas „Spartukas“ verslo planas
    10 - 4 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Sporto klubas „Spartukas“ verslo planas. (2015 m. Balandžio 13 d.). https://www.mokslobaze.lt/sporto-klubas-spartukas-verslo-planas.html Peržiūrėta 2021 m. Gegužės 15 d. 16:34
Peržiūrėti darbą
×
41 mokytojas prisijungę laukia tavo klausimo