Sporto klubas "Sportuok ir tu" verslo planas


Santrauka. Projekto apibūdinimas. Projekto kilmė ir aplinka. Projekto tikslas ir galimybės. Projekto įgyvendinimo planas ir laukiami projekto rezultatai. Esama situacija. Ūkio subjekto duomenys. Strateginiai įmonės tikslai, misija, vizija. Esamos situacijos analizė ir įvertinimas. Rinkodara. Rinkos, vartotojų ir konkurentų apžvalga. Rinkodaros strategija. Organizacinė įmonės struktūra ir valdymas. Paslaugos teikimas. Teikiamų paslaugų apžvalga. Žaliavos ir jų tiekimas. Finansinis projekto įvertinimas. Rizikos veiksniai. Išvados. Literatūros sąrašas.


Kasdienis darbas, namai, rūpesčiai, šeimos problemos, stresas darbe... – tai lyg nesibaigianti rutina, nuo kurios dažna moteris bijo atsitraukti. Žmonės nuolat skuba, ne tik į darbą, bet ir į namus po darbo. Vis mažiau moterų skiria laiko sau. To pasekoje, siekiant, kad moterys ir merginos skirtų daugiau laisvo laiko būtent sau, kuriamas verslo projektas – sporto klubas moterims.

Sporto klubas pasirinktas įkurti Šilutės mieste. Tai Pamario kraštas, netoli Klaipėdos. Miestas nedidelis, todėl plataus laisvalaikio praleidimui pasirinkimo nėra. Siekiant, kad moterims būtų drąsiau ir jaukiau, sporto klubas bus skirtas tik dailiosios lyties atstovėms.

Vienas svarbiausių ir reikšmingiausių naujo verslo kūrimo etapuose yra rinkodara ir reklama, nuo kurios galima sakyti ir priklausys naujo sporto klubo gyvavimo pradžia. Manoma, kad rinkodarai bus skiriama nemažai lėšų ir laiko, kurios bus adekvačiai paskirstytos naujų klientų paieškai bei sporto klubos pristatymo ir supažindinimo rinkai.

„Sportuok ir tu“ sporto klubas teiks kokybiškas ir įvairias paslaugas, skatinančias sveikesnį ir aktyvesnį gyvenimo būdo praleidimą. Teikiamos paslaugos yra skirtingos, galima rinktis iš treniruočių sporto salėje ar grupinių užsiėmimų – jogos, kalanetikos, zumbos ir aerobikos. Ateityje, sėkmingai vystant veiklą planuoja plėsti paslaugų asortimentą.

Kiekvienas projektas gimsta nuo idėjos. Tam, kad projektas būtų sėkmingas, pirmiausia reikia gerai apsvarstyti idėją, jos įgyvendinimo būdus ir aplinką, kurioje visa tai planuojama įgyvendinti. Pasirinktas toli nuo Vilniaus nutolęs kraštas, Mažosios Lietuvos regionui priklausantis miestas – Šilutė. Tai nuostabaus grožio nedidelis Pamario krašto miestas, įsikūręs netoli Klaipėdos. Šilutės miestas ypatingas savo architektūra ir gamtos grožiu, miestas turi ypač daug žalumos. Žmonės, gyvenantys šiame mieste, yra įvairaus amžiaus, kūrybiški, ambicingi, laisvai mąstantys, organizuoti ir draugiški.

Šiandieniniame gyvenime, žmonės nuolat skuba, daug dirba, ir vis mažiau laiko skiria sau. Tam, kad žmogus galėtų atsikvėpti nuo dienos rūpesčių ir darbų, būtina bent vieną valandą per dieną skirti poilsiui, atsipalaidavimui ar savo mėgstamai veiklai. Daugelis iš mūsų, renkasi aktyvų laisvalaikį – vieni bėgioja, kita renkasi sporto salę, dar kiti grupinius užsiėmimus. Nors Šilutės mieste jau ne vienerius metus gyvuoja du sporto klubai, tačiau juose pasiūla nedidelė. Grupiniai užsiėmimai skirti jaunimui, o juose įrengtos sporto salės labiau mėgiamos vyriškos lyties atstovų. Pastebėta, kad vyresnio amžiaus moterys, užsiima individualia sportine veikla – bėgioja, mina dviražius, užsiima šiauriniu ėjimu ir panašiai. Norint sukurti jaukią, sveiką ir bendraujančią visuomenę, pasirinkta įkurti moterims skirtą sporto klubą „Sportuok ir tu“.

Tikėtina, kad naujai įkurtas sporto klubas sudomins ne vieną miesto gyventoją. Sporto klube planuojama turėtų vieną sporto salę su įvairaus tipo treniruokliais ir sporto reikmenimis. Taip pat klube planuojama vykdyti grupinius užsiėmimus: kalanetiką, aerobiką, jogą, zumbą. Užsiėmimai pasirinkti įvairaus tipo, sukuriantis didesnę pasirinkimo laisvę.

Projekto idėja įkurti sporto klubą skirtą moterims, padės suburti įvairaus amžiaus moteris ir merginas, kurios galės pailsėti, atsigauti po dienos darbų, realizuoti savo sporto srityje bei užsiimti sveikesniu gyvenimo būdu. Tikėtina, kad įgyvendintas projektas bus sėkmingas ir sudomins ne tik Šilutės miesto gyventojas, bet ir Šilutės rajone gyvenančias moteris ir merginas.

  • Microsoft Word 119 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 24 puslapiai (5067 žodžiai)
  • Universitetas
  • Simona
  • Sporto klubas "Sportuok ir tu" verslo planas
    10 - 1 balsai (-ų)
Sporto klubas "Sportuok ir tu" verslo planas. (2016 m. Lapkričio 30 d.). https://www.mokslobaze.lt/sporto-klubas-sportuok-ir-tu-verslo-planas.html Peržiūrėta 2018 m. Gegužės 25 d. 15:32
×