Sporto klubas Sportuok verslo planas


Sporto klubas Sportuok verslo planas


Mano kuriama individuali įmonė sporto klubas „Sportuok“ teiks sporto paslaugas. Pagrindinės įmonės teikiamos paslaugos bus sportavimas treniruoklių salėje.

klientams teikti kokybiškas paslaugas, kad klientai norėtų nuolatos sportuoti mūsų sporto klube.

aplenkti konkurentus ir užimti lyderių poziciją Rokiškio mieste.

Įkūrimo data - 2015m. gruodžio 7 d.

Verslo sritis – teikiamos sporto paslaugos.

Didžiausią dėmesį skirsiu klientų aptarnavimui, stengsiuosi, kad visi klientai būtų patenkinti teikiamomis paslaugomis. Kadangi Rokiškyje yra tik keletas sporto klubų, tai mums teks įveikti nedaug konkurentų. Sporto klubo sėkmę lems žemesnė paslaugų kaina už konkurentų siūlomas kainas, paslaugų kokybė, kvalifikuoti darbuotojai. Pirmiausia labai didelį dėmesį skirsiu reklamai, nes reikia potencialiems klientams pranešti apie naują sporto klubą, jiems siūlomas geras sąlygas, tam, kad juos sudominti ir pritraukti savo paslaugomis. IĮ „Sportuok“ yra pranašesnė už konkurentus šiais kriterijais: paslaugų kokybe, žemesnėmis kainomis, darbuotojų kvalifikacija, vieta mieste.

Įmonės savininkė būsiu aš, Ernesta Gaigalaitė, šiuo metu studijuojanti Panevėžio kolegijoje trečiame kurse, buhalterinę apskaitą.

Įmonei įsteigti reikalingas 50 800 Eur kapitalas.

Prognozuojami finansiniai rodikliai : metinės pajamos 64 800 Eur, metinis grynas pelnas 16167,45 Eur

Prognozuojami ekonominiai rodikliai :grynasis pelningumas 24,95 %, turto metinė grąža 31,82 %, nenuostolingumo taškas (lūžio taškas) 1555 ( klientai)

Perspektyvoje bus plečiamas paslaugų spektras, siekiama nukonkuruoti konkurentus geresne kokybe ir žemesnėmis kainomis, mažinti kiek įmanoma sąnaudas, kelti paslaugos kokybę.

Įmonėje dirbs šeši darbuotojai–vadovė (įmonės savininkė), buhalterė, sekretorė, du instruktoriai ir valytoja.

Rokiškis yra nedidelis miestas, tačiau yra didelė dalis žmonių, kurie nori paįvairinti savo kasdienybę ir pagerinti gyvenimo kokybę, todėl mielu noru sportuotų sporto klube, kuris pasiūlytų gerą aptarnavimo kokybę, prieinamą kainą, malonią atmosferą. Manau, kad Rokiškyje trūksta sporto klubų, kurie teiktų ne tik kokybiškas paslaugas, bet ir būtų įsikūrę patogioje, tiek privažiuojamoje, tiek gerai matomoje vietoje, pačiame miesto centre. Sporto klubas reikalingas tiems, kas nori sustiprinti savo fizinę būklę, ar tiesiog tiems kas nori atsipalaiduoti nuo mus supančios kasdienybės. Sporto klubus labai mėgsta jaunimas, o ypač merginos, kurios stengiasi tobulinti savo kūną.

Aš stengsiuosi, kad čia sportuojantys klientai taptų stipresni, sveikesni, aktyvesni, energingesni ir pasiektų norimų rezultatų, ir labai tikiuosi , kad juos lydės gera nuotaika ir sėkmė. Klientui bus suteikiama visokeriopa pagalba ir dėmesys, bus suteikiama daug patarimų.

Šis sporto klubas yra individuali įmonė ir jos savininkas yra vienas, jo savininkė ir steigėja esu aš Ernesta Gaigalaitė. Įmonės nuosavas kapitalas siekia 50 800 Eur. Patalpos įsigytos pardavus kolektyvinį sodą už 43 500 Eur ir už sutaupytas santaupas 7300 Eur. Mano sporto klubas įsikurs Respublikos g. 1, Rokiškyje. Tel. 8-612 05110, faks. 8-45 05 02 10. Sporto klubas „Sportuok“ bus įkurtas pačiame miesto centre. Patalpos bus netoli gatvės, kad būtų patogus privažiavimas nuosavu automobiliu ar visuomeniniu transportu, greta bus talpi nemokama automobilių stovėjimo aikštelė.

Sudominti kuo didesnį klientų skaičių, panaudojant įtaigią reklamą laikraščiuose „Gimtasis Rokiškis“ ir „Panevėžio rytas“, siūlant įvairias nuolaidų sistemas.

Patenkinti vartotojų poreikius, sukurti jaukią, malonią bendravimo atmosferą.

Pagrindinis sporto klubo „Sportuok“ tikslas – supažindinti žmones su sveika gyvensena, instruktoriai teiks naudingą informaciją, bus prižiūrimi klientai. Parinkta individuali programa kiekvienam, suderintas kvėpavimas. Tuo pačiu siekiant kuo didesnio pelno, įsitvirtinti rinkoje. Taip pat bus siekiama padėti įgyvendinti klientų pagrindinį tikslą – suformuoti gražų kūną, atsikratyti viršsvorio, bus siūloma naudingai praleisti laiką, minimaliomis pastangomis, nereikalaujant perdaug didelių investicijų, norint pasiekti maksimalių rezultatų. Perspektyvoje bus plečiamas paslaugų spektras, siekiama nukonkuruoti konkurentus žemesnėmis kainomis.

  • Ekonomika Kursinis darbas
  • Microsoft Word 78 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 34 puslapiai (6889 žodžiai)
  • Universitetas
  • Ernesta
  • Sporto klubas Sportuok verslo planas
    10 - 5 balsai (-ų)
Sporto klubas Sportuok verslo planas. (2016 m. Vasario 26 d.). https://www.mokslobaze.lt/sporto-klubas-sportuok-verslo-planas.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 24 d. 12:30
×