Sporto klubas sveika gyvensena verslo planas


Įmonės aprašymas. Paslaugos aprašymas. Rinkodaros apžvalga. Kainų politika. Abonimentų sudarymas. Reklamos kūrimas. Reklamos išlaidos per mėnesį. Patalpos ir įrengimai. Įrengimai , naudojami įmonės veikloje. Žaliavos tiekėjai. Žaliavų poreikio paskaičiavimas 1 mėnesiui. Paslaugos savikaina. Savikainos paskaičiavimas 1 mėnesiui. Pastovios išlaidos. Iš viso pastovių išlaidų. Kintamos išlaidos. Iš viso kintamų išlaidų. Visa savikaina. Atskirų paslaugų savikainų ir kainų paskaičiavimas. Savininkės buhalterės pareigos. Savininko teisės. Darbuotojų tesės. Administracinio pobūdžio darbą dirbantys darbuotojai. FINANSAI Reikalingas kapitalas ir jo panaudojimas. Kapitalo poreikis ir šaltiniai. Finansinės ataskaitos. Metinių pajamų skaičiavimas. Prognozuojama pelno nuostolio ataskaita. Pastovios sąnaudos. Kintamos sąnaudos. Bendros sąnaudos. Peln. Prieš apmokestin. Pelno mokestis. Grynas pelnas. Metinės pajamos. Metinis grynas pelnas. Balansas Nr. Savininkų nuosavybė iš viso. Ilgalaikis turtas iš viso. Įsiskolinimai iš viso. Savininkų ir skolininkų nuosavybė iš viso. Trumpalaikis turtas iš viso. Visas turtas. Balansas Nr. Ekonominiai rodikliai. Treniruoklių salės paslaugos lūžio taško paskaičiavimas. Treniruoklių salės paslaugos lūžio taško grafikas. Aerobikos užsiėmimų paslaugos lūžio taško paskaičiavimas. Aerobikos užsiėmimų paslaugos lūžio taško grafikas. Treniruočių programų ir mitybos planų sudarymo paslaugų lūžio taško paskaičiavimas. Treniruočių programų ir mitybos planų sudarymo paslaugų lūžio taško grafikas.

Šiuo metu Lietuvoje ir visame pasaulyje labai populiari tema, sveika gyvensena, sportas, kuris beje yra ir vienas dažniausių laisvalaikio praleidimo būdų. Naujai įkuriamas sporto klubas „Pavadinimas“ kaip tik ir planuoja supažindinti žmones su sveika gyvensena, padėti jiems išspręsti su antsvoriu susijusias problemas ir patarti, kaip palaikyti gražią kūno formą. Klientai galės apsilankyti treniruoklių salėje, dalyvauti seminaruose apie sveiką gyvenseną dalyvauti aerobikos užsiėmimuose bei užsisakyt asmenines, būtent pagal jų fizines savybes pritaikytas, treniruočių programas ir mitybos planus.

Sporto klubas „Pavadinimas“ duris savo klientams atvers kitų metų vasario mėnesį. Jis bus įsikūręs Varėnos miesto centre šalia Laisvės alėjos, kur kiekvieną dieną vaikšto daug žmonių, tame tarpe ir potencialių sporto klubo klientų, todėl lankytojų neturėtų trūkti. Varėnoje gyvena apie 35 355 ( pagal 2014m. statistika) gyventojų, tad lankytojų tikrai netruktų, be to nuo Varėnos 10km spinduliu yra įsikūre 5 miesteliai, kuriuose, gyvena apie 14 000 tūkst. žmonių (pagal 2014m. statistika). Taip pat Varėnoje nėra sporto klubo, o tai didelis pranašumas mūsų sporto klubui. Pagrindiniai konkurentai - aerobikos užsiemimai, Varėnos kultūros centre, „Ryto“ , „Ąžuolo gimnazijos“ sporto salėse . Šį klubą daugiausia turėtų lankyti jaunimas bei vidutinio amžiaus vyrai ir moterys maždaug nuo 14 iki 50 metų. Klientams pritraukti taip pat bus naudojama reklama, nuolaidos.

Įmonė bus nedidelė, dirbs: vadovė, aš Silvija Marcinkevičiūtė, trys treneriai, kurie yra pabaigia Kūno Kultūros institutą ir turintys darbo patirties. Imonė įsikurs 130 m2 plote neseniai pastatytame pastate .Pastato vieta yra pačiame Varėnos centre

Supažindinti klientus su paslaugų asortimentu, seminarais apie sveiką gyvenseną , treniruočių programos parinkimą ir pritaikymą kiekvienam klientui individualiai pagal jo pageidavimus ir fizinį pasirengimą.

Treniruoklių salės paslauga – tai galimybė klientams naudotis sporto klube esnačiais treniruokliais ir laisvųjų svorių įrengimais. Tai štangos su suoleliais, štangos su stovais, kojų spaudimo treniruoklis, kojų lenkimo ir tiesimo treniruoklis, Pec-Dec treniruoklis, skersinis, hanteliai, ABS treniruoklis, horizontalaus ir vertikalaus troso treniruokliai, sportiniai dviračiai, Scotto suolelis. Besitreniruojančius treniruoklių salėje konsultuos treniruočių specialistas.

Aerobikos užsiėmimai – tai galimybė klientams dalyvauti intensyvioje mankštoje, atliekamose pagal greitą muziką. Sudaromos grupės po 10 žmonių. Trukmė – 1 valanda. Naudojama ir atitinkama įranga: lazdos, stepai, kilimėliai, hanteliukai. Užsiėmimus veda trenerė specialistė.

Treniruočių programų sudarymas – tai galimybė klientams užsisakyti individualią treniruočių programą pagal jiems patiems atitinkamus kriterijus. Jos sudarinėjamos pagal kliento sportinę patirtį, treniruotumą, fiziologiją. Skirstomos į parengiamąsiais, raumenų masės auginimo ir stiprinimo,svorio metimo, ištvermės stiprinimo, priešvaržybines. Jas sudarinės treneris-specialistas.

Mitybos planų sudarymas – tai galimybė klientams užsisakyti individualiai jiems patiems tinkamą mitybos programą () pagal treniruočių rėžimą. Mitybos planai gali buti kelių rūšių: raumenų masės ir jėgos auginimui, svorio metimui, raumenų išryškinimui. Juos sudarinės mitybos ir treniruočių specialistas-treneris.

Už konkurentus šis sporto klubas būtų pranašesnis tuo, jog ne kiekvienas iš jų suteikia mitybos planų sudarymo paslaugą, bei turi sporto salę. Be to, būtų taikomos nuolaidos moksleiviams, studentams, pensininkams, invalidams bei profesionaliems sportininkams (pateikus tai liudijantį pažymėjimą).

Pagrindiniai sporto klubo „pavadinimas“ paslaugų vartotojai būtų vidurinio sluoksnio žmonės, kurie per mėnesį gali išleisti ne daugiau 100 Lt savo fizinio aktyvumo ir sveikatos poreikiams tenkinti. Didžiausią rinkos dalį sudarys jaunimas bei vidutinio amžiaus vyrai ir moterys. Pagal demografinius rinkos segmentavimo kriterijus galima tikėtis daugiausia klientų maždaug nuo 14 iki 50 metų. Didesnę dalį turėtų sudaryti jaunuoliai ir vyrai. O pagal geografinius kriterijus didesnę dalį klientų turėtų sudaryti Varėnos miesto gyventojai, mažesnę - miestelių gyventojai. Įmonės veikla daugiau bus orientuota į gerą fizinę formą mėgstančius palaikyti vartotojus, į sveikatingumą propaguojančius ir, galbūt, į profesionalius sportininkus.

Norint sužinoti, ar steigiamam sporto klubui ir jo paslaugoms bus paklausa, reikia išanalizuoti rinką. Iš pirminių rinkos tyrimų duomenų buvo pasirinkta apklausa. Buvo sudarytas klausimynas iš penkių klausimų:

Suformavus kainodaros strategiją ir ją veikiančius pagrindinius veiksnius, reiktų pasirinkti kainos apskaičiavimo metodą. Šiuo atveju bus taikomas kaštų metodas. Tai metodas, kai prie visų kaštų pridedamas norimas gauti pelnas. Šiuo atveju kaina būtų lygi:

  • Microsoft Word 166 KB
  • 2015 m.
  • 26 puslapiai (4138 žodžiai)
  • Universitetas
  • Silvija
  • Sporto klubas sveika gyvensena verslo planas
    10 - 9 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Sporto klubas sveika gyvensena verslo planas. (2015 m. Gegužės 03 d.). https://www.mokslobaze.lt/sporto-klubas-sveika-gyvensena-verslo-planas.html Peržiūrėta 2021 m. Gegužės 15 d. 14:44
×
41 mokytojas prisijungę laukia tavo klausimo