Sporto klubas verslas


Sporto klubas. Verslo aprašymas. Verslo srities aprašymas. Įmonės istorija. Verslo idėja , misija , vizija , tikslai. Ssgg analizė. Produkto aprašymas. Marketingas rinkos apžvalga. Konkurentų analizė. Marketingo planas. Paslaugų asortimentas. Reklama ir rėmimas. GAMYBA Gamybos proceso aprašymas. Vietos analizė. Patalpos ir įrengimai. Darbo jėga. Teikiamos papildomos paslaugos. Gamybos savikaina. Savininkai ir valdytojai. Organizacinė įmonės struktūra. Rizikos veiksniai. Literatūros sąrašas. Studentų sąžiningumo deklaracija. Grupės narių indėlis rengiant darbą.


Šiomis dienomis ypač svarbi tema visuomenei – sveikata. Dar niekada istorije žmonės taip nesirūpino savo sveikata, kaip dabartiniame amžiuje. Visuomenė stengiasi išlaikyti gerą mitybą ir sveiką gyvenseną. Vienas iš būdų būti sveiku – sportuoti. Sportas gerina kraujotaką, degina kalorijas, didina ištvermę ir suteikia geresnę emocinę savijautą. Visama pasaulyje veikia begalė sporto ir sveikatingumo centrų, ne išimtis ir Lietuva. Būtent dėl didelės sporto centrų paklausos sporto klubas šiandien yra pelningas verslas.

Kauno mieste,nuomojamose patalpose,planuojama steigti sporto klubą(UAB),kuriame bus teikiamos įvairios su sportu ir sveika gyvensena susijusios paslaugos. Tai bus nauja įmonė, kuri bus steigiama keliais etapais: buhalterijos tvarkymas, patalpų pirkimas, patalpų įrengimas, įrangos pirkimas, darbuotojų samdymas. Po šių etapų įmonė pradės veiklą.

Verslo vizija: sukurti stabilią įmonę, kuri galėtų sėkmingai konkuruoti su kitais sporto klubais ir būtų pajėgi įsitvirtinti rinkoje; siekti, kad mūsų teikiamos aktyvaus laisvalaikio paslaugos būtų prieinamos daugeliui šalies gyventojų; užtikrinti kokybišką sporto klubo vardą ne tik Lietuvoje, bet ir kaimyninėse valstybėse.

Stipriosios pusės: patyrę vadovai ir treneriai, teigiamą poveikį turinčios treniruotės, novatoriškumas, platus paslaugų asortimentas, žymūs užsienio treneriai, gyventojams patogi sporto klubo vieta (Kauno miesto centras).

Silpnosios pusės: sunki finansinė padėtis veiklos pradžioje.

Galimybės: ekonominis šalies pakilimas, valstybės ir kitų organizacijų parama mūsų verslui.

Grėsmės: nepalankūs demografiniai pokyčiai (visuomenės senėjimas), stiprūs seni ir nauji galimi konkurentai.

Kaune iš viso yra įsteigta 10 sporto klubų, kuriuose galima naudotis treniruoklių sale. 5 iš jų teikia ir aerobikos pamokas. Didžiausi konkurentai yra klubai, esantys miesto centre – tai „Savas“, „Fankas“ ir „Impuls“.

Sporto klubas įsikūręs miesto centre, šalia PC „Akropolis“. Šis sporto klubas teikia nemažai paslaugų: įvairūs treniruokliai, dviračiai, bėgimo takeliai, individualių treniruočių sudarymas, konsultacijos mitybos klausimais, sauna. Klubo erdvė spalvinga, modernaus dizaino, įrengta ventiliacija, jaukūs persirengimo kambariai ir dušai.

Klubas įsikūręs netoli miesto centro, Savanorių prospekte. Teikia įvairių treniruoklių, aerobikos, šokių, bokso ir jogos paslaugas, pradedantiems sportuoti individualiai sudaroma programa, yra sauna. Erdvė jauki, erdvi, įrengti kondicionieriai, dušai ir persirengimo kambariai.

  • Microsoft Word 39 KB
  • 2018 m.
  • Lietuvių
  • 17 puslapių (2006 žodžiai)
  • Universitetas
  • Justė
  • Sporto klubas verslas
    9 - 1 balsai (-ų)
Sporto klubas verslas. (2015 m. Spalio 19 d.). https://www.mokslobaze.lt/sporto-klubas-verslas.html Peržiūrėta 2020 m. Balandžio 10 d. 07:21
×
24 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo