Sporto klubo "Herkulus" verslo planas


Verslo aprašymas. Rinkodara. Veikla. Įranga. Aerobikos užsiėmimai. Treniruoklių salė. Vadyba. Finansai. Rizika.


Sporto klubas teiks įvairias sporto paslaugas. Sporto klubas „Herkulus“ bus įkurtas Jonavos mieste Žeimių gatvėje, gerai matomoje ir prieinamoje vietoje. Jis skirtas ne tik aplinkiniams žmonėms, bet ir visiems norintiems sportuoti.  Modernus  ir šiuolaikiškas  sporto klubas „Herkulus“ išsiskiria naujomis architektūrinėmis formomis ir spalvomis. Nauji architektūriniai sprendimai įdiegti ne tik pastato išorėje, bet ir viduje. Iš tolo į akis krenta išskirtinė spalva. Treniruoklius ir kitą reikalingą įrangą įsigysime elektroninėje parduotuvėje „Powersport“. Kadangi sporto klubas perka didelį kiekį įrangos, parduotuvė suteikė 10 % nuolaidą.

Judesių veikla, kai energija raumenyse gaunama su deguonimi.

Mano pagrindiniai konkurentai yra kiti sporto klubai, tai yra sporto klubai „pavadinimai“, „pavadinimai“, kurie taip pat įsikūrę Žeimių gatvėje.Jų paslaugas palyginau vertindamas penkių balų sistema:

Sporto klubas „Herkulus“ teiks įvairias paslaugas: treniruotės treniruoklių salėje, aerobikos užsiėmimai, individualaus treniruočių grafiko ir dietos sudarymas. Sporto klubas bus kuriamas (miestas), Žeimių gatvėje. Numatoma atidarymo data 2018 - 01-15. Sporto klubo savininkas būsiu aš –. Sporto klube bus naudojami įvairūs treniruokliai, aerobikos salės įrengimai.

Sporto klubo „Herkulus“ savininkas būsiu aš –. Mano įnašas 11000€. Įmonėje dirbs viso trys darbuotojai: vadovas ir du treneriai – konsultantai.Aš taip pat dirbsiu sporto klube, tvarkysiu administracinius ir finansinius reikalus.

  • Microsoft Word 44 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 11 puslapių (1164 žodžiai)
  • Universitetas
  • Haroldas
  • Sporto klubo "Herkulus" verslo planas
    10 - 3 balsai (-ų)
Sporto klubo "Herkulus" verslo planas. (2016 m. Balandžio 21 d.). https://www.mokslobaze.lt/sporto-klubo-herkulus-verslo-planas.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 21 d. 09:11
×