Sporto klubo "Iššūkis" verslo planas


Sporto klubo "Iššūkis" verslo planas.


Verslo idėja – įsteigti sporto klubą – „Iššūkis“ Prienų mieste, kuris teiktų inovatyvaus sporto ir sveikatingumo paslaugas.

Inovatyvumas: Atsižvelgiant į konkurentų teikiamas paslaugas, planuojama išsiskirti siūlant sveikų koktelių baro, įvairių užsiėmimų, į kuriuos įtraukti ir užsiėmimai nėščiosioms, pramoginių gatvės šokių pamokų paslaugas, masažų paslaugas ir dietologų, bei trenerių konsultacijas.

IĮ buhalterinė apskaita daugeliu atvejų nėra paprastesnė lyginant su UAB.

Bendra atsakomybė-kiekvienas partneris savo turtu yra atsakingas už kitų partnerių įsipareigojimus;

Sunku valdyti, nes nuomonės gali nesutapti;

UAB „Iššūkis“ planuojama įkurti Prienų mieste. Prienuose nėra sporto klubo, tačiau netiesioginiai bendrovės konkurentai yra Kaune ir Alytuje. Renkantis atidarymo vietą atsižvelgiama į patalpų bei pastato būklę, automobilių stovėjimo aikštelę, praeinančius žmonių srautus.

Dėl augančios gyventojų perkamosios galios ir gerėjančios situacijos darbo rinkoje vartotojų pasitikėjimo rodiklis 2013 metais pakilo į aukščiausią lygį nuo 2008 metų.

Atlikus bendrą rinkos apžvalgą nustatyta, kad namų ūkių vartojimas auga, Lietuvos ekonomika išlaikys spartų augimo tempą, o tai reiškia, kad Lietuvos gyventojų vartojimas didės, o to pasekoje tikimasi, jog sporto klubo veikla sulauks pasisekimo ir paklausos.

Matyti, kad didžiausia priežastis kodėl apklaustieji nelanko sporto klubo, tai didelės kainos (41%), taip pat 30% apklaustųjų teigia, kad jiems trūksta laisvo laiko, 24 % apklaustųjų sportuoti trukdo prastas susisiekimas. Steigiamas sporto klubas teiks įvairias paslaugas, Klientams bus siūloma naujausia įranga, geriausi treneriai, nauja moderni aplinka.

Apklaustiesiems renkantis sporto klubą svarbiausia yra patogi vieta (81 %). Tai pat svarbu kaina, bei paslaugų asortimentas. Apklaustiesiems nėra svarbu kur sportuoja jų draugai.

34 % apklaustųjų sporto klube lankosi/lankytųsi 1-2 kartus per savaitę. 39 % tris kartus, 24 % 4 ir daugiau kartų per savaitę. Įmonė turėtų atsižvelgti į sporto klubo darbo laiką, patalpas, kurios turėtų būti erdvios, kad tilptų visi norintys pasportuoti.

Dauguma respondentų (57%) sporto klubo paslaugoms galėtų išleisti 100-150 Lt. 26 % skirtų 500-100 Lt, ir 17 % galėtų skirti iki 50 Lt. Sporto klube turėtų būti taikomos nuolaidos studentams bei lojaliems lankytojams. Taip pat būtų galima taikyti nuolaidas priklausomai nuo perkamų paslaugų dydžio.

Pagal diagramos duomenis matyti, kad reikalingiausios paslaugos respondentams būtų: trenerių konsultacijos, kokteilių baras bei kardio treniruokliai. Dalinai reikalingos paslaugos, kuriomis kartais pasinaudotų apklaustieji būtų: soliariumas, baseinas. Nereikalingos paslaugos apklaustųjų manymu yra jogos užsiėmimai ir pirtis.

Prienų mieste nėra įmonių užsiimančiomis sporto ir sveikatingumo paslaugomis, taigi žemiau pateikiama netiesioginių bendrovės konkurentų analizė:

Sporto klubas „Progym“ yra neseniai įsikūres. Sporto klubą sudaro treniruoklių salė, soliariumas (jis pastoviems klientams nemokamas), persirengimo kabinos, dušai, tuoaletas. Sporto klube dirba vienas treneris, kuris ir yra klubo įkūrėjas. Sporto klubas teikia šias paslaugas: mitybos plano sudarymas, treniruočių sudarymas, maisto papildų prekyba, aerobikos užsiėmimai. Sporto klubas neturi savo automobilių stovėjimo aikštelės, taip pat nėra lauko reklamos įspėjančios apie spoto klubo vietą. Sporto klubas neturi internetinio tinklalapio, savo informaciją skelbia socialiniame tinkle „Facebook“. Kainos už paslaugas svyruoja tarp 90-120 Lt.

Atlikus konkurentų analizę nustatyta, kad pagrindiniai mūsų konkurentai yra UAB „Fankas“ įsikūrę Kaune. Ši įmonė yra ganėtinai gerai įsitvirtinusi rinkoje, tačiau įmonės paslaugų kainos yra brangios. Taip pat įmonės vieta nėra lengvai randama. Stovėjimo aikštelė nėra pakankamai didelė.

Mūsų naujai steigiama bendrovė teiks platesnio spektro paslaugas. Bus atsižvelgiama į žmonių norus ir galimybes, randamas geriausias variantas pagal optimalias išlaidas.

  • Microsoft Word 3659 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 60 puslapių (9535 žodžiai)
  • Kolegija
  • Simona
  • Sporto klubo "Iššūkis" verslo planas
    10 - 3 balsai (-ų)
Sporto klubo "Iššūkis" verslo planas. (2016 m. Gegužės 27 d.). https://www.mokslobaze.lt/sporto-klubo-issukis-verslo-planas.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 20 d. 02:29
×