Sporto klubo steigimas - verslo planas


Įvadas. Problemos, tikslas ir uždaviniai. Pradedantiesiems verslininkams. Sąvokos apibūdinančios verslą. Savybės būdingos verslininkui. Kaip įgyvendinti. Negalite sugalvoti verslo idėjos. Reikalavimai verslui. Verslo steigimo priemonės. Verslo plano nauda. Ko ieško investuotojai. Verslo planas. Sporto klubo „Fitinas“ steigimas. Lėšų planavimas. Reikiamos lėšos. Kainoraštis. Reklama (plakatas). Priedai. Apklausa. Apklausos išvados. Projekto išvados. Šaltiniai.


Dauguma žmonių yra verslūs, bet negali sugalvoti verslo idėjos. Galbūt jie niekada nepagalvoja, kodėl vien tik gera idėja neatneša verslo sėkmės. Apie tai susimąstėme mes , trijulė antrokų. Sugalvojome sukurti supaprastintą verslo planą ir jį pristatyti. Jame aptarsime pagrindines problemas, su kuriomis susiduria pradedantysis verslininkas, išsikelsime tikslą bei uždavinius padėsiančius sukurti verslo projektą. Lietuvoje verslo kūrimas yra ypač aktuali tema šiomis dienomis. Mūsų darbas bus tik teorinis, praktinių rezultatų pateikti negalėsime, nes neturime tam lėšų. Valstybė įvairiausiais būdais bando skatinti jaunus, perspektyvius verslininkus pradėti verslą, tačiau nedažnam tai pavyksta. Galbūt trūksta pasitikėjimo savo jėgomis, galbūt Valstybė vis vien nesuteikia reikiamų sąlygų, o gal tiesiog nežino nuo ko pradėti? Atsakyti į begalę klausimų bandysime kartu. Aptarę problemas ir įgyvendinę tikslą bei uždavinius padarysime išvadas ir nuspręsime ar tokia verslo idėja yra įgyvendinama.

3. Išsiaiškinti, į kokius klausimus reikia atsakyti kuriant verslo planą

Visos šios savybės yra labai svarbios geram verslininkui, bet jo sėkmės nenulemia.

Viena iš problemų su kuria dažniausiai susiduriama yra idėjų trūkumas. Norint sukurti idėją verslui reikia atsižvelgti į populiarius dalykus rinkoje. Galbūt iškart pavyks sugalvoti, ką nors naujo, ko niekas kitas nėra daręs, tai gali tapti būsimo verslo sėkme. Geriausia verslą kurti tos srities, kuri dar nėra užimta konkurentų, tačiau tai nebūtinai turi būti kažkas naujo — jūs tiesiog galite daryti ką nors, ką daro ir kiti, bet žymiai geresnėmis sąlygomis, siūlyti geresnę prekės ar paslaugos kokybę, pateikti ją patraukliau nei kiti.

  • Microsoft Word 818 KB
  • 2018 m.
  • Lietuvių
  • 18 puslapių (1507 žodžiai)
  • Gimnazija
  • Jonas
  • Sporto klubo steigimas - verslo planas
    10 - 1 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Sporto klubo steigimas - verslo planas . (2018 m. Vasario 12 d.). https://www.mokslobaze.lt/sporto-klubo-steigimas-verslo-planas.html Peržiūrėta 2021 m. Balandžio 20 d. 01:53
Peržiūrėti darbą
×
40 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo