Sporto klubo „Sveikatos stiprinimo klubas“ verslo planas


Šio projekto esmė. Sporto klubo sėkmę lems. Sporto klubas skirtas. Sporto klubo vertė. Norint sėkmingai vystyti verslą reikia. Sporto klubas „ Sveikatos stiprinimo klubas “ teiks visas paslaugas , kurios. Sporto klube bus. Sporto klubo „ Sveikatos stiprinimo klubas “ organizacinė valdymo struktūra Konkurencinė aplinka. Sporto klubo „ Sveikatos stiprinimo klubas “ pranašumai. Partneriai , reklama. Išlaidos Bendra suma Lt su PVM. Ilgalaikis turtas. Trumpalaikis turtas. Statybos ir montavimo darbai. Išlaidos , iš viso. Verslo plano rezultatai.


Aš nusprendžiau kuri sporto klubą, nes manau, kad sporto klubai yra naudingi žmonėms, ne tik jauniems, bet ir vyresnio amžiaus. Žmonės eina į sporto klubus, ne tik norėdami gražiau atrodyti ar dėl to, kad vienas ar kitas draugas eina ir nenori išsiskirti iš kitų, bet dėl to, kad jiems rūpi jų sveikata. Pasportavęs žmogus jaučiasi daug geriau, atsigauna. Ypač daug žmonių eina į sporto klubus po žiemos, nes šiuo laikotarpiu, daug kas priauga nereikalingų kilogramų ir artėjant vasarai nori juos numesti, kad gražiai atrodytų su maudymosi kostiumu.

Šio projekto esmė: Įkurti sporto klubą, veikiantį paslaugų ir aptarnavimo sferoje, kuris aptarnautų Smiltynės lankytojus ir gyventojus. Jame galima bus naudotis ne tik treniruoklių sale, tačiau ir masažo bei grožio procedūromis. Taip pat bus saunos, kurios yra labai populiarios. O ypač žiemos metu.

Sporto klubas skirtas: Šis sporto klubas bus skirtas visiems kurie nori sportuoti, pagerinti savo sveikatą ar tiesiog išsikrauti po sunkios darbo dienos. Klientų tipas lemia įmonės įvaizdį rinkoje, sporto paslaugos bus skirtos, nuo 16 iki 65 metų. Klubas orientuosis į vidutines pajamas uždirbančias klientes, kurioms yra svarbu rūpintis savo išvaizda. Klientai yra susiję su paslaugos tiekimu, jie asmeniškai dalyvauja paslaugos tiekimo procese. O bendraudami su kitais žmonėmis dalijasi savo patirtimi, taip sudomindami kitus ir pritraukdami į klubą naujus klientus. Šiais laikais išvaizda yra labai svarbi, todėl dauguma domisi naujovėmis ir renkasi kuo profesionalesnes paslaugas, kurios teikia kuo geresnį fizinį akivaizdumą ir yra veiksmingos.

  • Microsoft Word 33 KB
  • 2018 m.
  • Lietuvių
  • 7 puslapiai (962 žodžiai)
  • Kolegija
  • Ineta
  • Sporto klubo „Sveikatos stiprinimo klubas“ verslo planas
    10 - 2 balsai (-ų)
Sporto klubo „Sveikatos stiprinimo klubas“ verslo planas. (2018 m. Lapkričio 08 d.). https://www.mokslobaze.lt/sporto-klubo-sveikatos-stiprinimo-klubas-verslo-planas.html Peržiūrėta 2019 m. Balandžio 23 d. 21:23
×
Nesuprantate kaip atlikti užduotį? Klauskite eksperto!