Sporto nauda žmogui


Kūno kultūros skaidrės. Sporto nauda žmogui. Rengė Greta Petrauskaitė. Kiekvieną dieną žmogus vidutiniškai nueina 3500 žingsnių. Štai pagrindinės priežastys, kodėl sportuoti yra būtina kiekvienam. Fizinis aktyvumas stiprina mūsų raumenis. Sportas atpalaiduoja nervų sistemą. Sportuodami jaučiamės ne tik stipresni. Sportas yra naudingas tiek žmogui. Fizinė veikla pagerina miego kokybę. Sportuojant greitėja medžiagų apykaita. Sportas teikia malonumą! Dar kelios svarbios taisyklės sportuojant. Sporto reikėtų nepamiršti derinti su sveika ir reguliaria mityba. Apibendrinant. Fizinis aktyvumas yra tiesiogiai susijęs su nutukimu. Netingėk! Pajudėk! Informacijos šaltiniai. Dėkoju už dėmesį! ?


Fizinė veikla pagerina miego kokybę, atmintį. Sportuojantis, taigi ir išsimiegojęs žmogus geba įsiminti didesnį kiekį informacijos, geriau orientuojasi aplinkoje.

Sportuojant greitėja medžiagų apykaita, todėl greičiau sudeginamos kalorijos, o tai labai svarbu siekiantiems sulieknėti ir padailinti kūną.

Sporto nauda žmogui. (2015 m. Vasario 23 d.). http://www.mokslobaze.lt/sporto-nauda-zmogui.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 20 d. 03:53