Sporto straipsnio analizė


Aerobikos pratimų veiksmingumas vyresniųjų klasių merginų fizinių ir funkcinių galių kaitai straipsnio analizė. 2015 Įvadas Straipsnio pasirinkimo motyvai. Darbo tikslas. Darbo uždaviniai. Darbo metodai. Analizuojamas straipsnis. Straipsnio autoriai. Žurnalo pavadinimas. Žurnalo numeris. Darbo atlikimo data. Tyrimo tikslas. Suformuluota hipotezė. Raktiniai žodžiai Aerobika. Fizinės galios. Funkcinės galios. Metodologinis vertinimas. Išvados ir siūlymai.

Jaunosios kartos fizinė būklė ir sveikata yra tiesiogiai susijusi su visos valstybės likimu, todėl labai svarbu jaunimui įteigti sporto naudą, svarbą bei reikalingumą. Merginų, moterų sveikos gyvensenos palaikymas yra ypatingai svarbus, nes būtent jos didina gyventojų populiaciją, nuo jų priklauso būsimų vaikų sveikata. Šiam tikslui pasiekti jos privalo ne vien tik sveikai maitintis, vengti žalingų įpročių, tačiau taip pat ir reguliariai mankštintis. Taigi, dėl šių priežasčių ir pasirinkau analizuoti būtent šį straipsnį.

Darbo tikslas. Išanalizuoti straipsnį bei aptarti jo problematiką.

Darbo uždaviniai:

Susipažinti su straipsniu ir jį išanalizuoti;

Darbo pabaigoje pateikti išvadas, kurios atspindėtų straipsnyje keliamas problemas ir apibendrintai atskleisti pagrindinę straipsnio idėją.

Darbo metodai: straipsnio apžvalga, analizė bei apibendrinimas.

Funkcinės galios – tam tikrų žmogaus organų, jų sistemų ir viso organizmo gebėjimas susiklosčius aplinkybėms įveikti tam tikro intensyvumo ir trukmės fizinį bei psichinį krūvį, dirbti atitinkamo sunkumo darbą.

Straipsnio santraukoje yra pateikiama pagrindinė informacija, iš kurios yra aišku, ką, kaip ir kodėl atliko straipsnio autoriai – atskleista straipsnio esmė – tyrimo tikslas – nustatyti aerobikos pratybų poveikį aukštesniųjų klasių merginų fizinės būklės kaitai; Aiškiai nurodytas objektas, tyrimo metodai ir duomenų analizės metodai. Santraukoje yra pateikta skaičių, tačiau jie yra informacinio pobūdžio , todėl, manau, yra reikalingi.

  • Medicina Analizė
  • Microsoft Word 22 KB
  • 2015 m.
  • 9 puslapiai (1092 žodžiai)
  • Universitetas
  • Lina
  • Sporto straipsnio analizė
    10 - 9 balsai (-ų)
Sporto straipsnio analizė. (2015 m. Kovo 02 d.). https://www.mokslobaze.lt/sporto-straipsnio-analize.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 17 d. 16:49
×