Sprendimų priėmimo būdai pristatymas


Sprendimų priėmimas. Įvadas. Srendimo priėmimas – informacijos apdorojimo procesas. Sprendimų parengimas ir priėmimas. Nukrypimas nuo ankstesnės patirties (pvz šių metų pardavimų apimtis mažesnė už praėjusių. Sprendimas. Programuojami sprendimai (Pavyzdžiui. Sprendimo priėmimo modeliai. Racionalus srendimo priėmimas Sprendimo aplinkos stebėjimas. Sprendimų priėmimo priemonės. Sąrašai. Dvimačiai sąrašai Matrica Proto šturmas (būdas leidžia daug laisviau mąstyti. Sprendimo rengimo ir priėmimo eiga. Formuluojamas sprendimo tikslas Renkama. Miško savininko sprendimai. Išvados. Taigi, vadybos sprendimų yra įvairių. Literatūra.

Racionalus srendimo priėmimas: Sprendimo aplinkos stebėjimas; Sprendimų problemos nustatymas; Sprendimo tikslų apibrėžimas; Problemos įvardijimas; Alternatyvaus sprendimo pasirinkimas; Alternatyvų įvertinimas; Geriausios alternatyvos pasirinkimas; Pasirinktos alternatyvos įgyvendinimas.

Taigi, vadybos sprendimų yra įvairių, ir visi jie priklauso tik nuo pačių vadovų. Sprendimų priėmimas yra pati svarbiausia vadovo funkcija. Esminė funkcija. Sprendimai gali būti programuojami arba neprogramuojami. Taip pat yra sprendimų metodų priemonės, kurios palengvina sprendimą. Bet reikia nepamiršti, jog sprendimai gali būti ne visuomet teisingi, jie gali būti klaidingi. Žmonės daro klaidingus sprendimus dėl kelių veiksnių: pernelyg didelio pasitikėjimo savimi, nenumatymo, pasitikėjimo ribota informacija, klaidingai pateiktų aplinkybių ir dėl pernelyg didelio pasiaukojimo neatsižvelgiant į realybę.  .

  • Vadyba Skaidrės
  • MS PowerPoint 115 KB
  • 2015 m.
  • Lietuvių
  • 10 puslapių (403 žodžiai)
  • Ineta
  • Sprendimų priėmimo būdai pristatymas
    10 - 10 balsai (-ų)
Sprendimų priėmimo būdai pristatymas. (2015 m. Lapkričio 09 d.). https://www.mokslobaze.lt/sprendimu-priemimo-budai-pristatymas.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 25 d. 20:11
×