Sprendimų priėmimo situacijos pagal tinkamus kaštus


Įvadas. Sprendimų priėmimo ir tinkamų kaštų teoriniai apsektai. Sprendimų priėmimo procesas. Tinkami kaštai. Skirtingos kaštų koncepcijos. Tinkamų kaštų tipai. Diferencijuoti kaštai. Galimybių kaštai. Tinkamų žaliavų kaštai. Sprendimų įgyvendinimo procesai ir jų pritaikymas praktikoje. Sprendimas gaminti ar pirkti? Sprendimas vystyti ar nutraukti veiklą (-as)? Sprendimas kaip paskirstyti ribotus išteklius? Išvados. Literatūra.

Atsakomybė už svarbų organizacijų sprendimų priėmimą sunki našta ypač aštriai pasireiškianti aukščiausio valdymo lygyje. Vadovas negali priimti sprendimo neapgalvotai, kadangi bet kokios alternatyvos pasirinkimas susieja organizacijos dabartį su ateitimi. Norint priimti deramus sprendimus tiek organizacijos vadovas, tiek finansininkas ar buhalteris turi suvokti bei išmanyti įvairias funkcijas susijusias ne tik su finansinių išteklių užtikrinimu, sąskaityba ar biudžetavimu, bet ir su kaštais. Kitaip tariant, sprendimų priėmimas privalo būti sistemingas ir nuoseklus procesas, siekiant maksimizuoti gaunamą naudą, t.y. atsižvelgiant tiek į tiesioginius, tiek ir netiesioginius veiksnius, o sprendimų priėmimas remiantis tinkamais kaštais – tinkamas būdas tai atlikti.

Taigi šio darbo tikslas – peržvelgti bei išnagrinėti sprendimo priėmimo situacijas pagal tinkamus kaštus.

Darbo uždaviniai:

1)peržvelgti svarbiausias sąvokas susijusias sus sprendimo priėmimo procesu ir tinkamais kaštais;

2)išanalizuoti bei pateikti sprendimo priėmimo situacijų praktinius pavyzdžius;

3)pateikti darbo apibendrinimą bei išvadas.

  • Apskaita Savarankiškas darbas
  • Microsoft Word 684 KB
  • 2014 m.
  • 13 puslapių (2448 žodžiai)
  • Jovita
  • Sprendimų priėmimo situacijos pagal tinkamus kaštus
    10 - 2 balsai (-ų)
Sprendimų priėmimo situacijos pagal tinkamus kaštus. (2014 m. Rugsėjo 16 d.). https://www.mokslobaze.lt/sprendimu-priemimo-situacijos-pagal-tinkamus-kastus.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 23 d. 03:34
×