Sprogdikliai. Sprogstamieji užtaisai.


Padegamoji virvute. Padegamoji virvele. Degiosios virvutes gamyba. Padegamos virvutes. Kur nusipirkti padegamosios virvutės. Detonatorius is degtuku. Sprogstamieji uztaisai parduodama.

Sprokdikliai. Seniausias sprogmens inicijavimo būdas - padegamoji virvutė - yra, ko gero, populiariausias iš paprastu sprogdiklių. Padegamosios virvutės. Smūgio sprokdikliai. Elektrodetonatoriai.

Seniausias sprogmens inicijavimo būdas - padegamoji virvutė - yra, ko gero, populiariausias iš paprastu sprogdiklių. Šiuolaikinės vandeniui atsparios padegamosios virvutės yra labai patikimos ir turi pastovų degimo greiti (1 cm per sekundę). Padegamosios virvutės yra naudojamos raketų modeliavime ir jas galima nusipirkti. Tiesa sakant, Lietuvoje dar neteko matyti jas parduodant, todėl aptarsime, keleta būdu,padegamoji virvutė kišama degtuku į užtaisą. Iš esmės, degtukas nėra būtinas, tačiau jis užtikrina sprogstamojo mišinio padegima, jeigu tas neužsidegė nuo pačios virvutės, nes šios virvutės degimo temperatūra yra ževietoje padegamos virvutės taip pat galima naudoti bengališką žvakutę. Tereikia nukirpti nedegantį jos gala, už kurio ji paprastai laikoma ir įkišti i sprogstamąjį užtaisą taip, kad keli centimetrai degiosios dalies būtų užtaiso viduje.

Padegamųjų virvučių populiarumą tarp teroristų lemia naudojimo paprastumas - tereikia padegti ją degtuku ar žiebtuvėliu. Tačiau jeigu kariuomenėje būtų naudojami tik tokio tipo sprogdikliai, jais aprūpintos granatos būtų labai nepraktiškos. Gavus granatos detonatorių, būtų labai efektyvu panaudoti jį savos gamybos sprogstamąjame užtaise. Bet kadangi kariniai detonatoriai nesivolioja aplinkui, galima pasigaminti1) tam, kad nustatyti degiosios virvutės degimo greitį reikia tiesiog atmatuoti 10 cm ar daugiau, paskui uždegti ir su laikrodžiu nustatyti laiką per kurį ji sudegs. Padalinti degimo laika iš virvudėmesio !: virvutės ilgis čia reiškia ilgį iki užtaiso. Šiek tiek virvutes, kažkur apie 2-3 cm, turi būti užtaiso viduje. Visada reikia pridėti šiuos papildomus centimetrus ir ikišti juos į u3) atsargiai atskirti degtukus nuo dežutės. Nereikia atplešti atskirų degtukų, tik atskirti viena iš dviejų degtukų eilių.

4) apvynioti degtukų eilę aplink padegamąją virvutę taip, kad degtukų galai liestų patį virvutės galą. Patikimai pritvirtinti degtukus su lipnia juostele neuždengiant jų galvučiu. Patikrinti, ar jie nejuda.

5) apvynioti tuščią degtukų dežutę aplink degtukus pritvirtintus prie degiosios virvutės ir įsitikinti kad dėžutės siera būtų prieš degtukų galvutes. Apvynioti dežutę izoliacija, kad ji būtų prispausta prie degtukų. Netvirtinti dežutės prie degtukų ar prie padegamosios virvutės. Pal6) kai viskas paruošta, reikia tiesiog patraukti už dėžutės. Ji perbrauks sierą per degtukų galvutes ir smūgio sprogdikliai yra puikus inicijavimo būdas spontaniškai teroristinei veiklai.

  • Microsoft Word 40 KB
  • 2012 m.
  • 4 puslapiai (927 žodžiai)
  • Osvaldas
  • Sprogdikliai. Sprogstamieji užtaisai.
    10 - 3 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Sprogdikliai. Sprogstamieji užtaisai.. (2010 m. Kovo 03 d.). https://www.mokslobaze.lt/sprogdikliai-sprogstamieji-uztaisai.html Peržiūrėta 2021 m. Balandžio 21 d. 14:10
×
40 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo